Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaha megfordulna valaki...

Ha valaha megfordulna valaki fejében, hogy rebootolja a Naruto-t, ti min változtatnátok?

Figyelt kérdés

-Én Naruto-t nem ilyen ostobának irnám meg, inkább egy kicsit éretteb felfogásúnak és Sakura-val hoznám össze


-Határokat szabnék a képességeknek. Nem mindegyiknek, inkább csak másképp mutatnám be, pl a Susano'o szerintem menőbb lenne, ha csak egy ember méretű, a használót erősitő chakra páncél lenne.


-Egy kicsivel kevesebb szereplőt mutatnék be, de bemutatnám az összes jinchuriki-t, és ki is fejteném őket


-Kakashi-t tenném meg Naruto (fő) apa figurájának


-A rámenesnél dolgozna Naruto mielőtt még geninnek állna, mert nem hiszem, hogy az a havi bér, amit a Harmadiktól kapott sok dologra elég lenne...


-Több időt kapnának a mellék szereplők, és az ő karakterüket is jobban kifejteném


-Kaguya nem lenne földönkvüli


-Naruto és Sasuke nem lennének reinkarnációi Hagoromo fiainak, csak ugyanolyan chakrájuk lenne


-És nem úgy irnám meg a shippuuden sztoriját, hogy azt próbáljam be mesélni a hű nézőknek, hogy az egész 1 év alatt történt, mert most komolyan


-Több időbe telne megtanulni a menő jutsukat



2021. ápr. 13. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy mivel én Naruto-t Sakura-val hoznám össze, akkor Sakura-nak változtatnék egy kicsit a testalkatán.
2021. ápr. 13. 15:34
 2/7 anonim válasza:
57%
Én összehoznék pár meleg párt. Kakashit Irukával és Kotatsut Izumoval. Hinata külsején is változtatnék egy kicsit. Nem hagynám, hogy Neji meghaljon.
2021. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én többet szerepeltetném a 8as csapatot, kicsit több részt hagynék a 19 éves korukra, nem hagynám, hogy Neji meghaljon és összehoznám Tentennel, Naruto és Hinata esküvőjébe egy picit jobban belemennék, Jiraya-t a halála előt még összehoznám Tsunade-val és a Jincuhrikiket én is bemutatnám.

most így ennyi jut eszembe hirtelen.

2021. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha változtathatnék rajta akkor a Naruto teljesen más lenne, így is tetszik, de más, hogy is tetszene.

SasuNaru összejönne.. amm meglenne a karjuk, és nem harcal hozná vissza Naruto Sasukét.

Hinata Kiba is meglenne... Pár akacukis is élne, nem halna meg és jóká változnának. Kakashi nem lenne hokage.

Nem mindenki lenne képes ninja dolgokat megcsinálni, csak akinek van megfelelő őse.

Nagyobb szám lenne a ninjáskodás, nem ennyire hétköznapi. A hokagékat jobban dicsőítenék.

Naruto (nálam is) komolyabb lenne. Shikamarut és Temarit jobban bemutatnám, hamarabb összejönnének.


Szóval jah... A romantikát NaruSasu és ShikaTemánál jobban hangsúlyoznám.

Itachiról mindenki megtudná a nagy tettét és életben maradna.

És még egy csomó minden.

2021. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%
Kakashit és Irukát én is összehiznám
2021. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Army, tetszik az ötlet, hogy nem mindenki lenne képesninja dolgokat csinálni, pont ma jutott eszembe, hogy talán lehetne az, hogy az olyan klánokon belül, amiknek van szem technikája, azokon belül is csak egy bizonyos vércsoporttól függene, hogy lesz-e sharinganod.


Én viszont nem boronálnám össze Naruto-t és Sasuke-t, úgy nem is adták volna a Naruto-t.

2021. ápr. 19. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek az elhangzotakkal, de én Sasuke karakterén módosítanék egy pöppet. Kicsit jobban kihangsúlyoznám, hogy ez nem egy egyoldali barátság lenne Naruto részéről, így Sasukénak is lecsalnék a pszicho feléből és kicsit átélhetőbb, megérthetőbb karakternek írnám meg.


Nagyjából ugyanolyan maradna, de lenne benne megbánás, kétely az olyan dolgok miatt, ami miatt elítélik, és magát a célját is kicsit épkézlábabbá tenném, nem csak egy sima bosszúhadjárattá.


Illetve Sakura karakterét is meggyúrnám, mert sajnos a mangakája nagyon nem értett hozzá, ezért utálják sokan és nevezik haszontalannak.


Én is inkább Naruto-Sakura párti voltam, Sasukénak nem adnék női párt, vagy ha igen, akkor teljesen másképp hoznám őket össze, nem ilyen hányaveti módon, mert valljuk be, a Naruto-Hinata romantikaszál is éppen annyira létezett, hogy semennyire.

2021. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!