Wattpad borító?

Figyelt kérdés

Tud valaki jó Wattpados borítókészítőt? Akiket eddig néztem: ARTemis_Covers, Emma496, Sajtburger_offical, CseniLuna411 és Chibi-chan013. Közülük kit ajánlanátok?

Esetleg tudtok még több jó borítószerkesztőt? (Ilyeneket, hogy Calye_Naomy és Szjgnora, ne írjatok, az ő terveik nem tetszenek!)



2021. ápr. 13. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Abeth98 nekem is csinált egyet, marha jól néz ki!
2021. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
MickeySophieChristie
2021. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Lehet, összetévesztem valakivel, de nem ő az, aki csak a szerkesztéseit teszi ki?

2021. ápr. 13. 16:54
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Róla még nem hallottam, de mibdjárt megnézem.

2021. ápr. 13. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiteszi a szerkesztéseit, de azokat, amiket "rendelünk". Olyanokat is tesz fel, amiket csak úgy kedvtelésből szerkeszt, és ha neked megtetszik, akkor szívesen átírja a szöveget, hogy passzoljon a könyvedre.

Nagyon kedves és segítőkész. Reggel szóltam neki, hogy tudna-e készíteni, írtam egy-két kiindulópont. Ő elfogadta, és estére már meg is volt. Aztán még kicsit javítgattunk rajta, és tökéletes! :D

2021. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végül úgy vagyok vele, hogy ARTemis_Covers, Emma496, Sajtburger_offical, CseniLuna411 és Chibi_chan013 közül fogok választani, csak még azt nem tudom, ki.

MickeySophieChristina tervei nem igen jöttek be, de köszi az ajánlatot. Még Abeth98-on még agyalok.

2021. ápr. 13. 17:21
 7/7 anonim válasza:
Szerintem az én borítóim nem tetszenének, de nagyon szívesen memutatnám a terveimet vagy csinálnék neked egy próbaverziós borítót, ha még aktuális.
2021. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!