Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a Rammstein...

Mit lehet tudni a Rammstein 5/4 című zenéjéről? Miért jelenhetett meg és mi a célja?

Figyelt kérdés

Spotifyn találtam rá erre a zenére a Rammstein albumon kívül megjelent zenéi közt.

Semmi értelmesről nem szól a szövege, valami olyat ismételget gépies hangon, aminek nem tudom a jelentését, de szerintem nincs is.

A zenét az official youtube csatornán nem találtam.

Esetleg arra tudok tippelni, hogy valami intro zenéjük lehet a koncertekhez ennek a megjelenésekor(eddig arra jutottam, hogy valószinűleg a Mutter című albumhoz kapcsolódhat ezért most ugy tekintem, 2001-ben jelnt meg) még nem jelent meg a Rammleid, amit egy darabig aként használtak.


Zene linkje:


[link]



Elég nagy Rammstein fan vagyok, és érdekelne, hogy mégis mi a franc ez az izé(becsülöm a munkájukat és művészetnek tartom, amit csinálnak, de nem igazán tudom hová tenni a dolgot.)Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.



#Rammstein #Rammlied
2021. ápr. 13. 17:50
 1/2 anonim válasza:

Én ennyit találtam róla:


[link]


Még hogy az a robotikus hang

Rammsteint mond betűzve

2021. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a számmal indult mindig a koncert a Mutter-touron (2001-2002) és utána jött a Mein Herz brennt.
2023. febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!