Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számoljátok hány könyvet...

Számoljátok hány könyvet olvastok el?

Figyelt kérdés
Én a moly.hun tartom számon, és rendszeresen vezetem. Kérdésem, hogy ti is vezetitek? Ha igen, hol?

2021. ápr. 13. 20:55
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nem, de nekem egy hónapban 1-2 könyv lenne a cél (attól függ mennyire terjedelmes), ehhez próbálom tartani magam. De külön nem vezetem, hisz úgyis tudom mit olvastam, de ettől függetlenül amit csinálsz jó ötletnek tartom.
2021. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 az már nagyon jó, ha havi egy könyv összejön! Én eddig legalább 10 könyvet olvastam el egy hónap alatt, szóval muszáj vezetnem, hogy nehogy megvegyem kétszer ugyan azt, vagy könnyebben keressek az olvasásaimban.
2021. ápr. 13. 21:16
 3/6 anonim válasza:
Azta mindenit, te aztán nem viccelsz..bár nekem is lenne ennyi időm olvasni. Sajnos most még könyvtár sincs...csak azokat a könyvneveket gyűjtögetem amiket elolvasnék. De jó tudni, hogy valaki még szenvedélyként tekint a könyvek forgatására:)
2021. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén moly.hu-n. Régebben nagyon sokat olvastam, sokszor a 100 is megvolt egy évben, de azóta mással megy el az időm sajnos... 2020-ban kerek 1 könyvet olvastam el :D
2021. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 #4 igen, sajnos most nekem is kicsit rosszabb időszakom van, amikor egyáltalán nem megy az olvasás, pedig eddig volt olyan, hogy egy hét alatt három, 400+-os könyvest is elolvastam. Hátha hamarosan visszatérek!
2021. ápr. 13. 21:27
 6/6 anonim válasza:

Én a goodreads.com nevű honlapon tartom számon, hogy miket olvastam, miket akarok elolvasni és mikor jön valaminek a folytatása, mivel én általában angolul olvasok.

Hiányoznak az idők, amikor még sok időm volt olvasni, de sajnos egyetem mellett már nem igazán találok rá lehetőséget.

2021. ápr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!