Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aggódom a testvéremért,ti...

Aggódom a testvéremért,ti jártatok már igy?

Figyelt kérdés

A nővérem pár hónapja gyógyult ki teljesen az anorexiából,viszont pár napja

székrekedési elleni gyógyszert szed,persze székrekedés nélkül. Attól félek, hogy igy akar lefogyni,ez egyáltalán lehetséges?



2021. ápr. 13. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hashajtást alkalmaz, nagyon gyorsan kiszáradhat és súlyos B12-vitamin hiánya is lehet. Persze, lehetséges így fogyni, de először vizet veszít, ami életveszélyes lehet. Nem gyógyult meg teljesen, segítségre van szüksége. Mi okozza, hogy ennyire képtelen elfogadni a testképét, hogy változtatni akar rajta bármi áron? Mi fáj ennyire a lelkének?
2021. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Biztos, hogy tényleg ok nélkül szedi a gyógyszert? Nem hiszem, hogy attól lehetne fogyni.

Beszélgess vele egy kicsit a lelki állapotáról, hátha úgy meg tudsz többet, persze nem feltűnően.

2021. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gimibe nem volt olyan alakja mint a többi lánynak,piszkálták nagyon sokat,egyszer csak elkezdett kevesebbet enni,majd hánytatni magaát és ezt eltartott egy ideig. most pedig újra itt tart,pedig nagyon vékony
2021. ápr. 13. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:

kettesnek

próbáltam. nem nyit felém egyántalán. és igen. ok nélkül,nem tudna szerintem egy székrekedés ennyi napig eltartani,nulla fájdalommal

2021. ápr. 13. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(kettes vagyok)

Van olyan ember, akitől tudod, hogy megbízik benne és megnyílik neki?

Érdemes lenne őt megkérned akkor, hogy beszéljen vele.

Ha más nincs, akkor a szüleiteket.

Jár szakemberhez?

2021. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Járt. Úgy gondolja már nincs szüksége rá,pedig igen is lenne..megpróbálok vele beszélni
2021. ápr. 13. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínűleg vissza akar fogyni. Én mikor ,,túl sokat" ettem, soknak véltem a súlyom, vagy túl vastagnak láttam magam, akkor szedtem ilyen bogyókat. (Gyógyuló anorexiás vagyok.)
2021. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem túl jó hir. Neked pedig mielőbbi gyógyulást!
2021. ápr. 13. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!