Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjek apukám...

Hogyan köszönjek apukám barátainak, akiket most látok először? Csókolommal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csókolom is jó. Vagy ha kicsit idősebb vagy, jó napot kívánok.
2010. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16 éves leszek nem sokára :D
2010. aug. 21. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
"Adj' Isten."
2010. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jah...Csókolom vagy Jó napot
2010. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is már 16 éves vagy. Csókolom-mal max. a kisgyerekek köszönnek vagy a felnőtt férfiak felnőtt nőknek!!! Másrészt ha fiú vagy, akkor férfiaknak megint csak gáz a csókolom, ha lány vagy, akkor nőnek és férfinek ugyanúgy gáz mondani. :D Maradj inkább a jó napot vagy jó estét-nél, attól függően melyik napszakban találkozol velük. :)
2010. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

15 vok, a tanároknak én is mindig csókolommal köszönök, elvből... A halál akar nekik jó napot, meg viszontlátni őket...

Na, de szerintem köszönj Jó napot!-tal abból baj nem lehet :D (nem mintha a csókolomból lenne, de hát nem lehet, megmondták :D)

2010. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, de most gondolj bele, hogy fiú vagy és egy férfinek azt mondod csókolom. xD Franc se akarna fiú létére férfiakat csókolgatni. :D Ha lány, akkor meg elvileg nem illik. :D Nem tudom mi az igazság alapja, bár én mindig is utáltam ezt a csókolom féle köszönést. Nem akarok én senkit se megcsókolni. :D
2010. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A helló is elég.
2010. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minket mindig "Csókolom!"-ra tanítottak a suliban, úgyhogy én azt szoktam meg, de a "Jó napot!" talán tényleg célszerűbb.:D
2010. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát én helóval szoktam.

vagy ha látom, hogy valami idős faszi, ki se megyek a szobámból xDD

2010. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!