Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stardollal kapcsolatos (?)

Stardollal kapcsolatos (?)

Figyelt kérdés

Szóval, még régebben fizettem magamnak Superstar tagságot a kártyámmal, de meg van adva a párom kártyája is, mert egyszer azzal is fizettem magamnak. És arra lettem figyelmes , hogy minden hónapban le húz a párom kartyajarol 2000 forintot ... Sehol sem találom azt, hogy hol tudnám torolni az o kártyáját, vagy legalább vissza állítani azt, hogy akkor legyen fizetve akármi , amikor én kattintok a fizetésre és ne magától csinálja minden hónapban .


Szóval a kérdésem a következő lenne, hol tudom torolni az o kártyáját ? Vagy hogy tudom azt megakadalyozni, hogy le szedje a pénzt róla ? Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 17. 20:28
 1/9 anonim válasza:
Szia! Hogyha belépsz a játékba, és rányomsz a profilodra, ott pedig a "saját fiók"-ra, akkor elvileg mutatja hogy milyen tagságod van, és elvileg ott alatta írnia kéne,hogy ismétlődö fizetés vagy hasonló. Ha ott nem jelez semmit, akkor a jobb sarokba ott van hogy "több stardollar". Na arra nyomj, és akkor "shop now". Ha erre rányomtál akkor mutatja hogy tudsz stardollart venni. Na és itt is a jobb felső sarokban ott van a játékos neved. Arra rányomsz, utána pedig a "manage Subscriptions"-ra. Elvileg itt már megtudod szüntetni hogy ne vonja le megint. :) Bocsi ha szarul magyarázok, ennél könnyebben nem tudom leírni. Nyugodtan írj ha nem sikerült, próbálom jobban elmagyarázni.
2021. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom !:) Aztán írok ha valami nem sikerül :)
2021. máj. 2. 01:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Na most csináltam valamit, remelem már nem fogja levonni a pénzt ! Köszönöm szépen a segítséget! :)
2021. máj. 3. 19:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Sikeruuuuult !!🥰 Köszi mégegyszer a segítséget !😘
2021. máj. 14. 11:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vont le halisten semmit 🥰
2021. máj. 14. 11:04
 6/9 anonim válasza:
Nagyon szívesen🥰🥰🥰bocsi hogy csak most látom hogy írtál, de nem jelzett hogy válaszoltál volna☹️
2021. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj! :)
2021. máj. 29. 08:25
 8/9 anonim válasza:
Peti te vagy az?
jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mióta játszol dik?
jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!