Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz 2012-ben? Szerintetek...

Mi lesz 2012-ben? Szerintetek világvége lesz? Vagy csak a változás? És ha változás, milyen változás?

Figyelt kérdés
Nagyon sok film készült már 2012-világvége címmel. Sokak szerint az is lesz: vilégvége. Viszont hallottam vagy olvastam valahol, hogy csak nagy változás lesz.
2010. aug. 21. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Én inkább a nagy változásban hiszek, bár amennyire hülyék az emberek kétlem, hogy 2 év múlva megtörténne a nagy változás..

Világvége nem hiszem , hogy lesz.

2010. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A változás annyi lesz, hogy kitűznek egy új időpontot a világvégének. Eddig ez egy egész jó piárfogásnak tűnik, a valóságalapról nem tudok sokat...
2010. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az lesz a változás, hogy a naptár elején nem 2011 fog szerepelni, hanem 2012.
2010. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyi világvége időpontot kitűztek már az emberek,mióta világ a világ,hogy én már azon lepődnék meg.ha nem lenne ilyen időpont.

Azt tudtátok,hogy István királyt is azért január 1-én koronázták meg,mert megvárták,hogy lesz-e világvége?

Azóta is folyamatosan vannak időpontok.

2000-re is várták,aztán még mindig itt vagyunk.

Amúgy ez a 2012 a majáktól terjedt el,ugyanis pár ezer évvel ezelőtt készítettek egy naptárat és az 2012-ig van megírva.

De szerintem nem lesz semmi.

2010. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm...Hát világvége szerintem nem lesz...Szerintem változás lesz...Erről a témárol mi is nagyon sokat szokunk beszélgetni.De szerintem az sokkal valószinűbb hogy napkitörések lesznek,több lesz a bőrrákos ember.
2010. aug. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a majás dolog hülyeség. A maja naptár szerint 2012-ben NEM világvége lesz, hanem egy új ciklus kezdődik (tehát valami olyasmi, mint az ezredforduló, csak ők ugye valahogy másképp gondolkodtak időbeosztást illetően). Amúgy a világvégében hiszek, de nem hinném, hogy 2012-ben lesz. 20-30 év múlva inkább (de ez csak az én véleményem).
2010. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én remélem hogy leszz valami!Csak igazság szerint azért hiszi mindenki hogy 2012 ben vége mindennek mert egy régi maja naptáríró idáig tudta megírni a naptárát a halála elött!
2010. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!