Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges-e elmenni ÖNSZERVEZ...

Lehetséges-e elmenni ÖNSZERVEZÉSSEL az Antarktiszra felfedezni?

Figyelt kérdés

Vagy akár Grönland közepébe?

Jó nyilván kell egy hegynyi pénz, meg túlélési ismeretek hogy ne vesszek oda, de ezek megszerezhető feltételek.

A kérdés inkább az hogy van-e lehetőség önszervezéssel (a szervezett utazás béna és amúgy is utálom) túrázgatni az Antarktiszon vagy Grönland közepén, mint egy modern önjelölt Amundsen? Jó nyilván engem nem a verseny hajtana mint őt hanem csak az ismeretlen.

[link]

(leginkább a térképen fehéres színnel jelölt terület érdekel hiszen ott lehet a legkevesebb ember által odatett dolog mivel senki nem tart rá igényt a térkép szerint így nyilván ez lehet a legfelfedezetlenebb)



2021. ápr. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Oka van annak, hogy csak szervezett utak vannak oda, senki nem fog a hálálodba vinni, mert azt hiszed, te vagy a kemény gyerek.
2021. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de másoknak is voltak már sikeres expedícióik. Nekem miért lehetne? Az hogy nem szervezett úttal szeretnék menni az nem jelenti azt hogy tök egyedül mennék, csak azt hogy mi magunk döntenénk el, mikor merre mennénk, ne mások mondják meg.
2021. ápr. 18. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Antarktiszon nem hiszem, de Grönland lakott ország, szerintem ott lehet
2021. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na szuper.
2021. ápr. 23. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!