Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell sztárolni egy...

Miért kell sztárolni egy megtért bűnözőt, egy baránybőrbe búj(tatot)t farkast?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 20. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
„Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!”
2021. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

1. Már megfizette a tartozását a társadalom felé.

2. Mindenkinek - főleg, aki megérdemli, és nem főbenjáró bűnt követett el, mint pl. embert ölt - jár a második esély.

2021. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Regen is voltak 'betyarok' ... Ambrus is csak egy mai betyar, de leulte amit kellett, beken kell ot hagyni.
2021. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Becsületes munkája van, amiből megél.

Persze - elítélem, amit tett, hiszen rémületet okozott az emberekben.

2021. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a sztárolását kifogásolom...
2021. ápr. 20. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondása szerint őt keresték meg,és nem azzal haknizik hogy milyen jó bankokat kirabolni,illetve sokszor felszólalt hogy ez mennyire elítélendő és megbánta,ez egyrészt bírhat némi edukációs szándékkal a fiatal erre készülők felé,másrészt amit mondasz jogos,én(ezek után) ha kerestek volna sem vállaltam volna el ilyen szerepléseket,itt elsősorban nem az hagy kívánnivalót hogy felajánlják,hanem hogy elfogadja ezeket a felkéréseket,én a helyébe maximum egy interjút adtam volna,arról hogy mennyit szenvedtem,meg mennyire sajnálom,aztán végleg eltűntem volna,ez itt a legnagyobb baj hogy annyi tartás nem szorult belé hogy ezeket a szerepléseket lemondja,még mindig vastagabb azért az a bizonyos bőr a pénz nevében,mint kellene...
2021. ápr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!