Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 33 éves...

Mit gondoltok egy 33 éves férfi és egy 16 éves lány kapcsolatáról? Hogyan lehet megoldani a találkozást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy együtt vagyok egy 33 éves fèrfival. 1 és fèl ève vagyunk együtt. Minden rendben . Viszont a szüleim ellenzik a kapcsolatot ( megértem ) .


Szeretnènk találkozni, mert már 2 hónapja nem láttam mert nagyon sokat tanulok ő pedig dolgozik.


Délelőtt egyedül vagyok itthon, és gondoltam addig talàlkozhatnèk vele. Csak nem tudom hogyan lehetne megoldani.



16/L


2021. ápr. 20. 18:53
 1/7 anonim válasza:
83%
Hogyha az átlagnál érettebb vagy 16 évesen, a férfi pedig nagyon felelősségteljes és tiszteletben tartja a fiatal korod, akkor talán elfogadhatónak tartom ezt a korkülönbséget. Az viszont, hogy 31 éves létére párkapcsolatba kezdett veled, aki akkor múltál 14 éves, már teljesen helytelen, nem lehet rá tisztességes magyarázatot találni. Normális felnőtt férfinek ilyesmi meg sem fordul a fejében, így abszolút megértem a szüleid tiltakozását. Kérlek, hallgass rájuk, elég sok mindent megtapasztaltak már, biztos vagyok benne, hogy a legjobban akarják Neked. Nem akarlak megbántani, de szerintem ezt el kellene felejtened.
2021. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Minden rendben van köztünk :)



Én nem szeretem az éretlen, tizenèveseket:D


Inkább egy felnőtt férfi, mint egy korombeli, aki úgy viselkedik mint egy 5 éves.

2021. ápr. 21. 09:08
 3/7 anonim válasza:
100%
Kétségkívül ebben is van igazság. (első voltam)
2021. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. ápr. 21. 10:56
 5/7 moozygoo ***** válasza:
52%
Pedofil állatja
2021. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem :)
2021. máj. 2. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit korai ez az ítélet.

Am ha már 33 éves, akkor miért nem őt kérdezed, hogyan találkozzatok?

2021. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!