Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekek ez tényleg igaz,...

Gyerekek ez tényleg igaz, hogy Midoriya megfog halni ?

Figyelt kérdés

#anime #Boku no Hero Academia #Midoriya #Midoriya meg foghalni
2021. ápr. 21. 04:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés még mindig áll kedves #9

Mind az anime feldolgozás, mind a manga még jócskán fut.

Sem az animében sem a mangában nem volt arra utaló nyom, hogy Midoriya majd meghal.

Tehát miből gondolod hogy a még jelenleg is futó iszonyat híres manga/anime majd kinyírja a szereplőt akiről az egész anime szól?


A kérdésedre válaszolva, nem.

És valószínűleg sosem. ez egy gyerekeknek/tiniknek szánt anime, nem hinném hogy az írók csak úgy kinyírják a főszereplőt aki valószínűleg sokaknak a kedvence. Főleg gyerekeknek


Maximum úgy tudnám elképzelni a halálát, hogy majd az utolsó részekben vagy esetleg spin-off részekben megmutatják ahogy Midoriya megörekszik aztán békében meghal.

De hogy tiniként, gyerekként, vagy fiatal felnőttként meghaljon annak az esélye kb. 0%, ha engem kérdezel.


Egyáltalán hol hallottál te arról, hogy Midoriya meghal?

Nonsense az egész.

2021. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is furcsáltam ezen okok miatt amit le is írtál viszont elég sokszor jött velem szemben mostanában, hogy meghal.....így kiváncsivá tett igazából ennyi az egész. Gondoltam megkérdezem, mert én egyátalán nem olvasok mangát aztán ott hátha vannak erre utaló jelek vagy valami ilyesmi.
2021. ápr. 24. 01:31
 13/16 comment12 válasza:
100%

Én is sok ✨ff-t és fanartot✨ láttam arról hogy Deku meg fog halni...

Meg kérdeztem osztálytársamat akinek a legjobb barátnője már látta az összes MHA részt és azt mondta hogy nem halt meg eddig. Az hogy a manga készítői milyen sorsot kívánnak Deku-nak az más... Lehet meg fog halni.¯\_(ツ)_/¯

2021. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy már régi a kérdés de aki esetleg később nézné: Szerintem simán meghalhat a sorozatban. Már volt nem 1 példa arra, hogy kinyírják a főszereplőt. Csak, hogy mobdjak egy népszerűbb példát: Death note, nos összegzésben nem lenne bölcs döntés ha megölnék mivel semmi ok nincs rá, hogy Deku meghaljon. A halállistában is csak azért volt elfogadható a dolog mert Light egy pszihopata állat volt.
2021. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
90%
Midoriya még életben van embereeek, ne higyjetek a TikToknak, hanem keressétek meg online a mangát és szépen olvassátok végig, magyarul is fent van.
2021. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Lehet, hogy már régi a kérdés, de azért aki később nézi, annak válaszolok rá.

Először is, sem az anime, sem a manga nem befejezett, így nem lehet tudni, hogy hogyan fogja lezárni Horikoshi a történetet. De egyébként volt egy interjú, ahol a mangaka elmondja, hogy eredetileg sokkal disztópikusabb vége lenne az animének, valószínűleg nem lenne happy end (Deku talán meg is halna), de nem engedélyezték neki, ezért most úgy tervezi, hogy valamiféle melankólikus happy end lesz az animéből/mangából.


Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor elmondhatom, hogy szerintem nem fog meghalni Deku. #11 már említette, hogy ez az anime/manga a tinik, gyerekek számára készült, ezért nem hiszem, hogy Horikoshi egyszer csak úgy dönt, a főszereplő meghal, a barátai gonoszok lesznek, és egy ilyen totál deprimáló vége lesz a történetnek. Ez így egyáltalán nem reális, én inkább azt tudnám elképzelni, hogy Deku lesz a legnagyobb hős (egyébként sok rész elején mondja is, hogy "ez annak a története, hogyan váltam a legnagyobb hőssé"), legyőzi AFO-t és Shigarakit, mondjuk összejön Urarakával (talán ez a legvalószínűbb), házasok lesznek, és a végén azt látjuk, ahogy Deku gyerekei is hőssé akarnak válni, és Deku békében megöregszik, visszavonul, majd meghal (Ochakoval együtt). Ezt én eléggé elképzelhetőnek tartanám.


Meg azt is, hogy mondjuk kb 9-10 évados lesz az anime, és a 10. évad végén Deku odamegy a többi One for All - elődhöz, és így köddé válik. Én ezt azért elég elképzelhetőnek tartom.

2023. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!