Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekek ez tényleg igaz,...

Gyerekek ez tényleg igaz, hogy Midoriya megfog halni ?

Figyelt kérdés

#anime #Boku no Hero Academia #Midoriya #Midoriya meg foghalni
2021. ápr. 21. 04:13
1 2
 1/16 Fsms ***** válasza:
93%
Mindenki meghal, sajnos. Válasz igen, biztosan megfog halni.
2021. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekek! A nyelvtan már meghalt volna? Meg fog halni. Egyébként igen.
2021. ápr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer biztos.
2021. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 josephw válasza:
96%
Egyszer igen
2021. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Micsoda szellemes emberek vannak itt......Egyszer megfog halni. Tényleg ? Nem mondjátok. Úgy kérdeztem, hogy a sorozatban megfog-e halni vagy esetleg a halálával fog-e véget érni az anime ?
2021. ápr. 23. 16:15
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem úgy kérdezted.
2021. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kérdezted de oké akkor válaszolok erre. A mangának még nincs vége, honnan tudnám, hogy a halálával végződik e vagy nem? De nem, egyelőre még nem halott.
2021. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként sose értettem ezeket a kérdéseket.

Kérdező szerinted időutazók vagyunk, vagy mégis hogy válaszolnánk meg ezt neked?

Se a manga, se az anime nem befejezett. Ameddig nem befejezett, honnan tudnánk, hogy hogyan fog véget érni az anime?

2021. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mivel a manga általában jóval előrébb szokott járni mint az anime ezért gondoltam pár ember aki olvassa a mangát majd tud erről mondani nekem valamit ennyi. Ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel aztán ha valaki tudja rá a választ akkor válaszol ha nem akkor meg nem. Senki se kiváncsi arra, hogy te mit értesz meg mit nem.
2021. ápr. 23. 18:57
 10/16 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy nem így kérdezted.....Szerintetek egy kitalált karakter, hogy tud másképp meghalni mint a történetbe ? Ezt a kérdést értettéktek ti csak "humoros kedvetekbe voltatok ennyi:)
2021. ápr. 23. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!