Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha egy 17 éves fiú szeret...

Baj ha egy 17 éves fiú szeret pelenkába kajálni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 08:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy jöttél rá, hogy szeretsz pelenkába kakálni? Egyszer jött az érzés, hogy felvennél egy pelenkát vagy valami miatt pelenkát kellett hordanod?

(Amúgy nekem a sorozatgyilkos triász jutott eszembe, csak ott ágyba vizelés a jellemző, de nekem ez elég hasonlatos hozzá.)

2021. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Most akkor kajálni???
2021. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
65%
Hát szerintem nem baj. Nálam is ugyan ez van és én csak 16 vagyok :D Ne foglalkozz mások véleményével, mert általába az emberek furcsának fognak találni .-. Magyarországon nem hiszem hogy sok ember van aki ezzel a "fétissel" rendelkezik. Viszont ha érdekel a dolog akkor kell egy kis alap fokú angol tudás hogy találkozz több hasonló érdeklődésű emberrel :D Van több ilyen kis community pl ABDL/TBDL annyi hogy az ABDL == Adult Baby Diaper Lover (felnőtt baba pelenka imádó). A TBDL == Teenage Baby Diaper Lover (tinédzser baba pelenka imádó). És van a littlespace community amit inkább nem írok le mert amit eddig írtam úgy néz ki mint egy novella XD szóval ja. Nem furcsa, ne érdekeljen mások véleménye ;3
2021. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. júl. 20. 19:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is furának tartom, de nem károsnak. Ha nem akadályoz meg semmiben, nyugodtan csináld.
2021. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!