Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell COVID-oltás ha külföldre...

Kell COVID-oltás ha külföldre szeretnék utazni?(17éves)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nyáron szeretnénk kiutazni külföldre, arról viszont nem találtam semmit,hogy 18even aluliaknak kell e oltás kötelezően vagy nem,mert mindenhol azt írják hogy 16 eves kortól LEHET beadatni.

Valaki esetleg erről tudna valamit mondani,vagy esetleg tudakozódni,jó lenne tudnom, hogy cselekedjek!

Köszönom előre is a válaszokat!

(Nem politizálás jellegű és nem oltás ellenes vagy oltás mellett lévő válaszokat szeretnék kapni csupán a kérdésemre választ)😇



2021. febr. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Az mindegy is. A prostitúció külföldön is csak 18 év felett legális.
2021. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol van még a nyár? Még azt sem tudjuk, mi lesz jövő héten.
2021. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
A halálos vakcinát akkor sem adatnám be magamnak. Legfeljebb kivárom a karantént. De az is lehet, hogy változnak időközben a törvények. De a védőoltást nem tudod vissza csinálni.
2021. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

"A halálos vakcinát" :D

Bizony, nem elég, hogy a vakcina nélkül ezrek haltak meg, azóta akik megkapták az oltást, úgy hullanak, mint a legyek. Én is, mióta az elsőt megkaptam, már többször belehaltam.

2021. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Halálos fertőzések csak külföldön milliók életébe kerültek és nem csak a covid miatt, az oltás segíthet a megelőzésben de az sem 100% garancia. El kell tudnod dönteni megéri e a kockázatot ha igen akkor mehetsz.
2021. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyenlőre oltás nélkül mehetsz nyugodtan, jelenleg negatív PCR teszttel utazhatunk.Az már más kérdés, hogy hová szeretnél, mert más kontinensre 14 napos karantén kötelező.
2021. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!