Bts RM házas?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 23:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem XD
2021. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem :'DDDD
2021. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem is lenne neki már fizető fanjai meg sima fanjai sem... 😅😅😅😂 lol
2021. ápr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy házas,ez csak egy vicc az army-k között. Ha valóban házas lenne,az internet már felrobbant volna.
2021. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Jézusom! Majd kidülledt a szemem amikor ezt olvastam!😂😂😂
2021. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem házas :D


Amikor annak idején a Super Junoros Sungmin megházasodott, annyira negatív reakciókat kapott szegény, hogy inkább szüneteltette a tevékenységét a bandában és a mai napig inkatív tag. EXO Chen esetében is egyesek azt akarták, hogy lépjen ki a bandából, szerencsére ez nem történt meg. A BTS fandomja meg méginkább toxic, képzeljétek el, mekkora balhé lenne belőle.

2021. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem ertem miert lettem le pontozva mikor az utánam levők ugyan azt irtak le sőt valos példákkal ábrázoltak hogy valóban mi történne… még is ôk fel lettek pontozva… latom itt is nagyon gyökér toxic társaság van
2021. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem, miért lettél lepontozva, én a hasznosra nyomtam. Sajnos van igazság abban, amit írsz, sokan elfordulnának tőle, főként a koreai rajongók. Legalább mi külföldi fanok legyünk már normálisak. Az idolok is ugyanolyan emberek, mint mindenki más, megérdemlik a boldogságot, megérdemlik, hogy párkapcsolatban, majd házasságban éljenek.
2021. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
8-as én azért kicsit észrevettem hogy a nyugati fanok egy része is bele megy ebbe az “enyém” mentalitásba azaz kezdik át venni azt az elme állapotot hogy az adott idol “elérhető” ... szerintem ez nagyon szomorú 😂😅🧐 viszont a nagy különbség hogy a nyugatiakból még mindig közel sincs annyi pénz mint a keletiekben
2021. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
9. Gondolom akkor nem ismered az ázsiai fanokat... 😂😂
2021. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!