Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Családi házas övezetben a...

Családi házas övezetben a kerítésszomszéd mennyi idővel előbb köteles közölni, hogy kerítést akar bontani, burkolni az én udvaromból. Kiköthetem-e hogy mennyi ideig dolgozhat telkemen, rendőrrel fenyeget, ha nem engedném be?

Figyelt kérdés
Már javított oldalfalat tőlünk, , már bejelentette, legközelebb házszínezés lesz, a mi oldalunkról persze, kutyáim szabadon élnek az udvarban, dolgozom, köteles vagyok-e mindezt eltűrni, s rendőrrel fenyeget, ha nem engedném?
2019. ápr. 5. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs előírás, hogy mennyivel előre kell jeleznie, de kikötheted, hogy mennyi időre jöhet.

Rendőr? Kiröhögik!

2019. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Szép kis szomszéd lehetsz te. Majd ha neked kell valamit javítani a házadon mit szólsz ha a hátsó szomszéd ugyan ezt játsza veled? Házszinezés? Egy napot nem bírsz ki?
2019. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Azt ugyebár köteles vagy biztosítani, hogy az ingatlana veled határos részéhez hozzáférjen. Azt pedig ő köteles jelezni, hogy erre mikor kerül sor. Az nem működik, hogy egy nap azzal állít be, hogy "na most."

Nem tudom, hogy van-e erre valami meghatározott idő, önkormányzat talán tud ebben segíteni.

2019. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Hogy kikötheted-e...ez kicsit kényes ügy. Ha azt mondod, hogy csak egy napot engedélyezel, de három napi munkáról van szó, akkor nyilván nem. Ő köteles reális időn belül a munkát befejezni, neked pedig erre lehetőséget kell biztosítanod.


Rossz szomszèdság, török átok.

2019. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!