Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hangkazettán/magnókazettán...

Egy hangkazettán/magnókazettán volt szám, melyik ez szám?

Figyelt kérdés

Ezen a kazettán az A oldalon a Kerozin eredeti Kismalac című albumja volt 12 számmal. Ezek a számok: Beröffenés, Kismalac, Full House Téboly, Miért Lennék Jó?, Kerozin, Egyszer Fenn, Egyszer Lenn..., Dá, Dá..., Padlógáz, Hűű-Jee!, Ha Hazudnom Kell, Kismalac (Mozsó-Boy Renegade Mix), Full House Téboly (Tufa Mix). A B oldalán meg más együttes számok voltak, s ez a szám a B oldalon a 2. szám volt. A szám nem magyar szövegű volt. Nő énekelte a hangról hallva. Ha valaki emlékszik erre, ha valakinek eszébe jut, ha valakinek beugrik, akkor legyen szíves írja meg az együttes s a szám nevét. Ezenen a kazettán a B oldalon is 12 szám volt, s e szám után még egy későbbi szám a viva Forever volt ezen.


A konkrét számból, amire emlékszem dallam, azt eldúdoltam úgy, amennyire emlékeztem belőle, ismertető jelnek, az alábbi linken érhető el: [link]



2021. ápr. 22. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
😆😂
2021. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted mi honnan fogjuk tudni, hogy te mit másoltál anno valamelyik kazettád B oldalára...?
2021. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam megismeritek ha eldúdolom, mert lehet egy összeállított album volt.
2021. ápr. 22. 17:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a dallam de ennyiből nem fog beugrani.
2021. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem te válogattad össze a B-oldal számait, hanem valamilyen válogatás-albumról származik (pl. Best of 1997, vagy 1997 Hits, stb.), akkor keress rá a Viva Foreverre és meg lesz ez a szám is.
2021. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem én válogattam össze, elvileg valamilyen válogatás-albumról származott, köszi akkor a tancsit.
2021. ápr. 22. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
xd
2021. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A pontos szám itt van: [link]


Ha valaki tudja, kérem szépen, írja oda melyik együttes, melyik száma ez.

2021. ápr. 25. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:

"A szám nem magyar szövegű volt. Nő énekelte a hangról hallva."

Amit linkeltél az valami elektronikus trágya, bármi ének nélkül.


Csak nem ez lesz az?

https://www.youtube.com/watch?v=oBqM8k-EDNA

2021. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De igen, ez az, kösz szép.
2021. ápr. 25. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!