Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg van a Black Lightning-...

Tényleg van a Black Lightning-nak negyedik évada?

Figyelt kérdés
Szervusztok, Netflixen nézem a fent említett Black Lightning sorozatot, ahol három évad van fent, de azt olvastam, van negyedik is. Ez fanok által keltett pletyka, vagy tényleg létezik?

2021. ápr. 23. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

"In January 2020, The CW renewed the series for a fourth season, which premiered on February 8, 2021, and will serve as the series' final season. "


Tehát van 4. évad, és a sorozat véget ért. Az, hogy Netflixen miért nincs (még) fent, az lehet csak nyelvi beállítás kérdése, például ha nincs hozzá szinkron akkor a magyar nyelvre állítva a felületet nem látod a szinkron nélküli évadokat.

2021. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt lehet tudni, miért lépett ki China Anne Mcclain? Láttam róla egy videót, ahol beszélt erről, de az angolom még nem tökéletes, szóval csak a felét értettem.
2021. ápr. 29. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!