Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Mit lehet olyankor tenni, ha egy itteni felhasználó negyedik profilját tiltom már le, mégis folyamatosan új felhasználóval ugyanazt a szánalmas copy paste szöveget nyomja le?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, gyakoriznék nyugodtan és ezt az embert kell folyamatosan tiltogassam. Ez mennyire szabályos? értem én hogy 29 éves és hogy kedves, okos, törődő és szex kapcsolatot keres, és aztis értem hogy kétségbe van esve de miért gondolja azt hogy ezzel a dumával talál is valakit? Jó ég!

2020. máj. 23. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokunknak van ez a problémája...

Jelentgetni kell, mert majd kitiltják úgy, hogy ne tudjon újra regisztrálni. Legalábbis ugyanarról az IP címről.

2020. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
én 2-s vagy 3-as szintig privátüzenet írását sem engedélyezném. szigorú de másképp nem lehet ennek elejét venni.
2020. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Már négy profilja van!? Én még csak kettővel találkoztam...
2020. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem egyszerre van a négy, hanem ahogy törlik, úgy csinálja az újabbakat...
2020. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak arra gondoltam, ha már új profil, akkor új név. Mert idáig két néven találkoztam vele.
2020. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van pár ilyen figura, nyomsz egy tiltógombot és nem foglalkozol vele többet, ha új reget csinál akkor arra is nyomsz egyet és kész. Tudod mi a hülyékre a legbiztosabb recept? Ha nem foglalkozol velük és nem hagyod, hogy felbosszantsanak.
2020. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Korábban mikor még gyakori vendég voltam erre, megszivattam néhány ilyet. Anno élveztem. Volt, akit plázába rendeltem randira, ahol látni webkamerán, hogy röhöghessek rajta, majd felhívtam a plázát hogy az ott vaárakozó így és így kinéző fiatalemberrel vigyázzanak mert zsebtolvaj és a társát várja.


Miért nem éltek a lehetőséggel, hogy a felgyülemlett feszültséget, stresszt végre nyugodtan, lelkiismeretfurdalás nélkül levezethetitek valakin?

2020. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!