Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogyha más hova...

Mit csináljak hogyha más hova dobják be a csomagomat?

Figyelt kérdés
Ma jött egy csomagom Aliexpressz-ről és más hova dobták be a csomagomat (az én címem volt ráírva a csomagra) egy kedves hölgy ahova bedobták visszahozta nekem, viszont még mindig várok pár csomagot amik úton vannak. Félek hogy azt se hozzám fogják bedobni mit tudnék ilyenkor tenni kinek tudok ezért szólni válaszokat előre köszönöm!

#csomag #Aluexpress
2021. ápr. 23. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
postas
2021. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annak szól, aki kihozta (futár). Ha ezt nem tudod, akkor értesítsd azt, aki küldte, mert ő tudja ki volt a futára.
2021. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a hölgyet nem ismertem és nem is tudom hogy hogy hívják. Arra gondoltam hogy be mennék a postára és esetleg panaszt tennék, de azt sem tudom pontosan hogy egyáltalán a Postás hozza-e
2021. ápr. 23. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem arra a hölgyre gondoltam kézbesítőként, aki neked áthozta, hanem a futárszolgálatot, aki rossz címre kézbesített. De ezek szerint nem tudod kivel küldték, de tudod, kinél rendelted meg. Náluk érdeklődj és tegyél (legalább szóban) panaszt.
2021. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aliexpressz-ről rendeltem, viszont ott nem írják hogy pontosan ki vagy mi fogja kihozni a csomagot
2021. ápr. 23. 13:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy a Postás hozza ki mivel a hölgy olyasmit említett hogy a postaládájukba szedte ki
2021. ápr. 23. 13:53
 7/8 A kérdező kommentje:
És én rendeltem még régebben Kínából és akkor is a Postás hozta
2021. ápr. 23. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Posta viszi az ilyen kis csomagokat, amik elférnek a postaládában.

Megvárod egyszer a postást, és tisztázod vele. Esetleg megemlíted hogy nem ez volt az első eset, és választhat, hogy előbb tegyél-e panaszt a postán és utána verjék meg az ukrán barátaid vagy fordítva.

2021. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!