Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párom drogozik?

A párom drogozik?

Figyelt kérdés

2 éve élek a párommal élettársi kapcsolatban ő 27 éves én pedig 20 és jelenleg babát várok.

A páromról annyit, hogy nem cigizik és még egyáltalán soha nem is rugott be. Tehát eddig nem voltak káros szenvedélyei.

Viszont a hetekben megismert pár embert a munkahelyén akik nem éppen felelnek meg jó társaságnak.

A párom megváltozott!

Agresszívé vált igaz eddig is nagyon hirtelen volt, de mostanra már kiabál és fenyegetni is szokott.

Álmába pedig igen is kimondta hogy drogozik.

Tudtam, hogy azok az illetők drogoznak, de hogy ő is?!

Egy kicsit elvagyok bizonytalanodva. Említettem neki de csak kacag, tagadd mindent. Nem tudom mit tegyek..

S.O.S Please!


2021. ápr. 23. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
.. es most itt mit varsz tolunk?
2021. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

20 évesen gyerek? Úgy, hogy még arra sem volt képes, hogy a minimális felelősséget vállalja érted, magyarán feleségül vegyen?! Minek?

Cigányok vagytok?

Inkább vetesd el, tanulj meg helyesen írni, érettségizz le, tanuéj tovább, építsd a jövőd, mert az nem a jelenlegi uraság mellett lesz, az is biztos.

2021. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Állítsd válaszút elé. Vagy te.... vsgy a drog.
2021. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"mostanra már kiabál és fenyegetni is szokott."

Remélem emberére talál egyszer, és jól elkenik a száját.

2021. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!