Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjak bemutatkozást?

Hogyan írjak bemutatkozást?

Figyelt kérdés
Addig tudom, hogy "A nevem XY." És tovább? Hogy fogalmazam meg? Miket illik beleírni egy ilyenbe? Mit tegyek, amikor én csak ilyen két sorokat tudok firkantani, pedig szeretnék egy jó hosszú bemutatkozást?
2010. aug. 22. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova kell? Állás miatt vagy facebookra?:d vagy pasinak/csajnak? nem mindegy azért..
2010. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából nem álláshoz, hanem csak úgy, hogy legyen mit írnom. Szóval 15 éves lány vagyok, barna hajú, barna szemű. De ez meg olyan sablonos... Nem tudom, hogy fogalmazzam meg :(
2010. aug. 22. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, milyen oldalra szeretnéd írni.

Szerintem először is írd össze egy lapra, hogy mi mindenről szeretnél írni. Pl.: külső, hobbik, milyen emberi tulajdonságokat részesítesz előnyben. Ilyesmik. Utána pedíg ezeket fejtsd ki bővebben. Ha mondjuk egy fanfic oldalra írod a bemutatkozást, akkor leírhatod, milyen írásokat szeretsz (komor, humoros...), ha ismerkedős oldalra, akkor azt, hogy pontosan milyen embereket keresel. Remélem, tudtam segíteni. Egyébként szivesen segítenék megírni neked, szóval ha gondolod... :)

15L (szintén barna haj és barna szem:D)

2010. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis 15 L vagyok és barna haju és barna szemű :D:D
2010. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!