Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire felelőtlen...

Miért ennyire felelőtlen mindenki? Megnyíltak a teraszok, kicsit jó idő van, és egyből Pesten több mint 5000 ember egy kupacban.... Szerintem még kicsit korai, bár érthető...?

Figyelt kérdés
én is fiatal vagyok nem kell boomernek nezni
2021. ápr. 25. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Azért mert az embereknek kezd elegük lenni a bezártságból, a megtévesztésből és az otthon ülésből.


Egyébként ez most csak egy rövid ideig lesz így, hamarosan normalizálódik, most csak mindenki hirtelen sok idő után először megrohamozta a teraszokat.

(Tudod, mint ünnepek előtt a boltokat)

2021. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen,persze megtudom érteni, de nagyon durva,hihetetlen látni ezt...

2 hete még kb semmi nem volt nyitva, most meg mindenki egy helyen, több ezren

2021. ápr. 25. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Igazából én pont erre számítottam. Nekem is elegem van ebből a helyzetből, de még egy kicsit ki kell bírni.

(Egyébként covid ide vagy oda, amúgy sem szeretem a sok embert egy helyen)

2021. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha így csinálják, 2 hét múlva zárnak.
2021. ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk a kocsmában volt ez. Üvöltő zene, buli, fényes nappal. Bár hozzá kell tenni, hogy a bezárás idején ugyanúgy üzemelt a kricsmi, csak a villany volt leoltva.
2021. ápr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Nem MINDENKI csinál így, legfeljebb szokatlanul sokan.

1. válaszoló: Miben látod a megtévesztést és kire gondolsz, mint megtévesztő?

4. válaszoló: igen, igazad van: a sok ember közé elvegyül egy fertőző és tömegek mennek a kórházakba és jön az újabb "maradj otthon!"

2021. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!