Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana nekem jó Yaoikat?

Alexandra F. kérdése:

Valaki ajánlana nekem jó Yaoikat?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani nekem jó Yaoikat, amik hasonlítanak a dakaretai otoko 1-i ni odosarete imasu-ra?

Nagyon rég óta nézek yaoit, ezért a Sekai ichi Hatsukoi és hasonlókat már rég láttam. Olyan kéne ami nem túl híres, de jó.



2021. ápr. 27. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Te shounen-ai -ra gondolsz, nem yaoira. És ha a Sekaiichi Hatsukoi nálad a jó kategória, akkor csak annyit kell tenned, hogy beírod "Shounen-ai anime list". Akármelyiket megnézheted onnan, mert mind jobb.
2021. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Super Lovers

Maiden Rose (Kicsit kemény)


Nem anime, de hasonló téma és japán sorozat(Nekem nagyon tetszik!):

Takumi-kun

Doushitemo Furetakunai

2021. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Haru wo Daite Ita

Ikoku Irokoi Romantan

Ai no Kusabi (a régi)

Okane ga Nai



Ebben mindben van szex is!

2021. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első kommentálónak üzenem, hogy beszélek japánul, és tudom mi a különbség a yaoi és a shounen ai között. A yaoiban általában van felnőtt tartalom is.

A 2. Kommentelőnek köszönöm szépen, de sajnos már láttam ezt az animét. Én is nagyon szerettem. :)

A 3. Kommentelőnek pedig ugyan úgy nagyon szépen köszönöm, mert van olyan anime amit még nem láttam a felsoroltak közül.

2021. jún. 23. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Nekem a mostani kedvenceim:

Viewfinder (Sajnos nincs 3. része de az első 2 hosszú) IMÁÁÁÁÁDOM!!!

Tight-rope (nincs benne 18+ jelenet)

Koi Suru Boukun (Van benne👌👌👌)

Koi no kara Sawagi (Szerintem cuki)



Given (szerintem láttad)

Banana Fish (szerintem ezt is, de legyen erős idegzeted hozzá)

2021. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom a Junjou Romanticát is láttad, a Sekai ichi hatsukoval egy időben játszódik.
2021. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen láttam, és még azt a plusz filmet is ☺️
2021. jún. 24. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!