Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baja az az embereknk,...

Miért baja az az embereknk, ha "igénytelen" vagyok?

Figyelt kérdés

A környezetemben szinte mindenki meg szokta jegyezni, hogy "de ronda a hajad, csinálj vele valamit", vagy "úristen, milyen hosszú a körmöd, vágd le azonnal", meg egyéb nagyon fontos dolgok. Azt még meg tudom érteni, ha azért csesztetnek, mert büdös vagyok, mert az nem csoda hogy zavarja őket. De az, hogy hogyan nézek ki? Mi közük van hozzá? Az a helyzet, hogy egyáltalán nem érdekelnek az ilyen dolgok. Sosem értettem, hogy hogyan lehet mindenki ennyire átlagos, hogy ilyen kis hülyeségeken agyal, mint hogy hogyan néz ki. Amikor ilyeneket mondanak, egyszerűen a fejemben kizoomolok a Föld bolygóra, majd az egész naprendszerre, majd az egész univerzumra, és elgondolkodom, hogy hogy érdekelhet mindenkit az a dolog, hogy a végtelen naprendszerek közül az egyik bolygón az egyik kis szaros élőlénynek az alsó végtagjai végén lévő kis testrészeken elhelyezkedő szarulemez aránylag kb 20-25%-kal hosszabb, mint az azon a területen élők átlagáé. Kb heti 1-2x fürdök, hosszú kócos hajam van, a fogaim sárgák, szemeim alja mindig karikás, és vérben úsznak az alváshiány miatt. Ha büdös vagyok, általában teszek ellene, hogy másokat ne zavarjak. Azt pedig észre sem veszem, hogy milyen ruha van rajtam. Nem érdekel, nem tehetek róla. Alapból nem frusztrálna ez az egész, de ha naponta többször a pofádba tolják, eléggé uncsi tud már lenni.


16/f



2021. ápr. 28. 23:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit túlzásba vittem a "hogy"-ot.
2021. ápr. 28. 23:02
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Költözz tanyára egyedül. Akkor senki nem szól, és évente 2x-i fürdés is elég.
2021. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Kb heti 1-2x fürdök, hosszú kócos hajam van, a fogaim sárgák, szemeim alja mindig karikás, és vérben úsznak az alváshiány miatt. no comment. Ha büdös vagyok, általában teszek ellene, hogy másokat ne zavarjak. ÁLTALÁBAN!!! Ezen besírtam! Szerintem ne zavarjon más véleménye, általában se tisztálkodj, ne fésülködj, ne mos fogat, egyáltalán minek? Egy a lényeg hogy te jól érzed így magad. Az a fránya társadalom minek vár ell egy átlag ápoltságot? Érthetetlen. Ezek után tényleg tedd azt amihez kedved van. Tényleg bele gondoltál már mennyit sporólsz a vízen, a tisztálkodó eszközökön? Legalább az utcán így tuti betartják az emberek a másfél méter távolságot tőlled.
2021. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Kilógsz a sorból! Ne légy büdös.

Rettentően igénytelen vagy, ezért idegenkednek tőled az emberek, de megpróbálnak észhez téríteni. Melyik fiúnak vagy lánynak kellene egy bűzlő barát? Hogyan tudod önmagadat elviselni? Legalább lemosakodnál...

2021. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha társadalomban szeretnél élni, ott vannak minimum elvárások.

Ha ez neked sok, akkor lépj ki a társadalomból.

Menj el pl. tanyára, ahogy tanácsolták.

Ja, hogy a társadalom előnyei azok kellenének?

Na, akkor alkalmazkodj a többihez is!

2021. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy vannak társadalmi elvárások, de a kérdés inkább arra irányult, hogy mennyi értelmük van, és miért böki ennyire az emberek csőrét az, amit én csinálok. Ennyi erővel a "csúnya" embereket, vagy az agyontetováltakat is oké lenne csesztetni, mert nem tetszik ahogy kinéznek. A büdösség ellen pedig azért szoktam tenni. Az már jogos. Én nem illek a társadalomba, miközben mások nem fogják fel, hogy ok nélkül ne csesztessünk senkit.
2021. ápr. 29. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Roppant egyszerű a megoldás:

- csinálj frizurát. Fond be a hajad, vannak férfi frizurák is. Persze legyen mindig tiszta is.

- növeszd meg a körmöd 2 cm fölé, és persze mindig legyen tiszta. Onnan kezdve nem szólhatnak rá semmit.

2021. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Azzal kapcsolatban, amit a #7-es ajánlott (amit helyeslek), megkérdezem tőled, hogy honnan tudod, hogy a teletetovált testűek, a fülbevalót hordó férfiak, a látható helyen csak kicsit is látható emberek nincsenek mások által elítélve? Ne általánosíts, ha nem vagy meggyőződve arról, amit írsz vagy mondasz. Mi az hogy MINDENKI? Szerintem Te, meg még néhány ember. Én pl. magamban elítélem mindegyiket. Bizonyára másnak nem üti meg a szemét. Ez egyénenként változó.
2021. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha tenyleg nem vagy budos (marpedig elobb utobb mondanak ha az lennel, en is tudok olyan pasit aki 4naponta furdott mégsem volt semmi szaga (mondjuk nem is izzadt szerintem azert lehetett mert a teste full szaraz maradt)

Szoval onnantol kezdve nem tartozik rajuk hogy te hogy nezel ki szerintem sem

Mondjuk a szuleid biztos elkezdik hogy ne égesd oket meg a munkahely is de ha egyik sincs pl a kozelben akkor onnantol kinek mikoze hozza

2021. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Miért baj, ha igénytelen vagy?

Azért, mert ha ezeket az egyszerű szabályokat képtelen vagy betartani, akkor az emberek úgy gondolják, hogy a többit sem tudod. Például nem vigyázol az egészségedre, tehát komoly betegségeket lehet tőled kapni, valamint nincs normális nevelésed sem, tehát kiszámíthatatlan a viselkedésed.

Senki sem akar pofont, rúgást vagy köpést kapni tőled, márpedig egy ilyen embertől erre is számítani lehet.

Lehet, hogy tőled éppen nem - de ezt honnan tudhatnák?

Pont úgy nézel ki, mint azok az emberek, akiktől viszont igen.

2021. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!