Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruhában maradt izzadságszagot...

Ruhában maradt izzadságszagot hogy lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos lehet hogy az átlagtól jobban izzadok. Mosás után is az anyagban marad az izzadtságszag, vasaláskor is érezni, illetve könnyebben bebüdösödik használatkor.

Mikor felhúzom a felsőt, elég egy két óra, kimelegszek és van hogy én magam nem vagyok büdös, hanem a felső.

Megértem ha régebbi felső ilyen, sok sok használat után, de most vettem egy szép felsőt Stradivariusban és egy használat után is benne marad mosás után a szag.

Olvastam ecetes áztatásról stb, érnek is valamit? Valaki van ilyen helyzetben mint én?

Izzadásgátló tippeket nem kérek, Borotalcot használtam, most Loreal Men fehér - fekete ruhákra golyós sticket használok. Old Spice nem vált be.

Köszönöm a segítséget!


máj. 12. 15:53
 1/7 Scream85 ***** válasza:
100%

Nem sok nálam izzadósabb ember lehet az országban...Nem tudom te mivel mosol, de nekem egy egyszerű mosás is megoldja a problémát.

Sem az új, sem a régebbi ruháim nem izzadtság szagúak mosás után.

máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor válts mosószert, esetleg mosási programot is. És ne poliészter ruhákat vegyél, azok mindenkin hamar büdösödnek.
máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Család többi tagjának nincs ilyen problémája a ruhákkal, nem hiszem hogy mosószer gond lenne.
máj. 12. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván pedig mosószer a probléma mert ennyire erős szagot is ki kell vennie.

Esetleg magasabb hőfokon mosni is opció.

máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel a szagot a szaporodó bacik okozzák, vagy magasabb hőfok, vagy valami fertőtlenítő.
máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mosás előtt áztasd be almaecetes vízbe, utána a szokásos módon mosd ki. Unokám edzősruháit így mosom, azóta nincs szaguk.
máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy közönséges izzadságszag nem megy ki a ruhából, akkor ott a mosás technikájával, vagy a hőmérsékletével vagy a mosószerrel van a baj.
máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!