Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaposváron nincsenek ilyen...

Kaposváron nincsenek ilyen eldugott helyek? Olyanra gondolok ahol nincsenek emberek.

Figyelt kérdés
Szóval ami közel van a Fő utcához, valami erdő vagy mező féleség. Tudom, van a zselic, deseda, városliget stb, de ezenkívül nincs? Elfogadom azt a választ is ha nincs, csak gondoltam nem szeretnék mindennap otthon rohadni, de a Corso, és amiket már felsoroltam, eléggé unalmasak tudnak lenni. Ja és még valami, ahová gyalog könnyen el lehet jutni.

2021. ápr. 29. 20:05
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem is a legközelebbi a Gyertyános. Pont mellette áll meg a busz és elég nagy is ahhoz hogy találj benn egy eldugott helyet. Én tudok párat. Meg a Töröcskei tó mellett is.

Olyan csajjal aki szereti az ilyen helyeket szívesen töltenék ott időt. Bár én inkább kocsival vagy bringával szoktam kimenni.

2021. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!