Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nkm mondani kicsit...

Tudnátok nkm mondani kicsit pszihopata de azért izgalmas kicsit szexi wattpad sztorikat?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik de én imádom az ilyeneket és nm találok. ): ha valaki tudna estleg “kai parkeresbe”

megköszönném! De nem pont ilyenbe bámilyenbe jó csak legyen izgalmas !:)

Olyasmire gondolok mint “a legszebb rémálom (kai parker ff.)



2021. ápr. 30. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy izzasztó story
2021. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia! Én is hozzád hasonlóan oda meg vissza vagyok az ilyen könyveket! Mivel én már sok ilyen olvastam ezért leíró minden hátha egy legalább elnyeri a tetszésed!


Ezt érdemlem - egy eléggé beteg sztorin alapszik de egyszerűen imádtam olvasni, nagyon ajánlom


Fogságban - ebből kettő van amit nagyon ajánlok az egyiket viviennbalogh írta a másikat meg baranyfelhoo


Daddy's little princess - sajnos befejezetlen, de nekem tetszett


Apuci dettó drog - azt hiszem ez is befejezetlen, de egész jó


Nem utoljára láttuk egymást - ebben nincs semmi 18+, de van benn egy pszichopata

2021. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. máj. 3. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
én azt nem értem, hogy miért kell a nekem et nkm nek írni. 2 betű! nem halsz bele
2021. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó !

Először is azért mert általában gyorsan irok és rövidíteni szoktam így gyorsabban leirom amit akrok (:

2021. máj. 7. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
fél másodpercet se vesz igénybe 2 betű leírása
2021. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen de néha könnyeb leirni hogy “nkm” minthogy “nekem” nyilván nem mindig irom hogy nkm csak ha lusta vagyok
2021. máj. 8. 00:51
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor jó lusta vagy he.
2021. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos xD
2021. máj. 8. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2021. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!