Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/nők, nektek milyen...

Lányok/nők, nektek milyen tapasztalaitok vannak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek, de tartok egy párkapcsolattól.

Ennek oka, hogy picit szőrösebb vagyok. A karom is eléggé az, bár nem annyira sötét, viszont nem akarom szőrteleníteni, mert szerintem csúnyább, amikor látszik, hogy kezd visszanőni,illetve nem szeretnék ezzel is bajlódni.(A lábamat, hónaljamat, hasamat már évek óta borotválom mert szükséges, illetve a bajszomat is gyantázom. Szóval így is van mivel bajlódjak.)


Illetve.. Én nem szeretnék szőrteleníteni odalent sem, csak ahogy bikinivonalba, szoktam.


Lányok/nők, nektek milyen tapasztalaitok vannak? Aki hasonló cipőben jár mint én. Volt, akit emiatt visszautasítottak? Főleg az utóbbi terület miatt. Illetve inkább a mostani 17-22 éves korosztályra gondolok.



2021. máj. 2. 11:20
 1/3 anonim válasza:
100%
ha nem akarod ne szedd le a karodról, aki emiatt visszautasít hát.. nem mondok semmit. ne másoknak akarj megfelelni. amúgy lent se muszáj, de azért ne egy dzsungel legyen ott. borotválni szenvedés, főleg amilyen gyakran kéne. sztem csak vágd le kisollóval rövidebbre
2021. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, a kisollóval rendszeresen szoktam is vágni rövidebbre.


Csak ahogy a korosztályombeli fiúkat, meg lányokat látom... Szóval nem sok önbizalmam van így bármilyen párkapcsolati téren.

2021. máj. 2. 11:44
 3/3 anonim válasza:
100%
igen, elég szomorú hogy mindenhol ezt nyomatják. emiatt nagyon sok az önbizalomhiányos:(
2021. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!