Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Wishről rendelt...

Milyen a Wishről rendelt tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Rendelt már róla valaki táska szettet? Mert én rendeltem egy 6db-osat de viszont csak egy db neszeszeres táska érkezett meg. Külön-külön küldik?
2018. jún. 25. 17:35
 1/1 anonim válasza:

Én rendszeresen szoktam rendelni onnan. Nézd meg, hogy tényleg azt rendelted e meg amit akartál. Mert a Wishen szoktak olyat csinálni, hogy meghírdetik pl a 6 db-os táskaszettet, de beleszúrnak a képek közé egy nesszeszert és valójában a fizetésnél derül ki, hogy az a feltünően jó ár nem is a táskaszettre, hanem a nesszeszerre vonatkozik. Mondjuk ha tudsz angolul, az előny, mert akkor látod, hogy mi van kiírva a végösszeg mellé. Ilyen estében ott két ár van feltüntetve,

kön a nesszeszeré, külön a szetté. Ha nem érted, használj fordítót. Tényleg nagyon érdemes odafigyelni erre. Egy szettet sosem küldenek külön külön. Amúgy nagyon jó a Wish, én már táskát is rendeltem onnan, 2 éve, azóta is jól bírja és sokat hordom. :)

2018. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!