Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan idáig fajultunk,...

Komolyan idáig fajultunk, hogy a nőknek féliünk kell a világunkban?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel találkoztam a város félreeső részén található megállóban, ahol a vonat már nem áll meg(régen mindig ott iszogattunk chillben). Most is ez történt, amikor észrevettem, hogy a velünk szemben lévő tömbházból egy férfi figyel minket... Egy 5 perc után a férfi levette a pólóját és úgy figyelt. Amikor észlelte, hogy mi is észrevettük őt, elcsapta a villanyt és úgy nézett.

Rám iszonyatos para flash jött, így el is jöttünk onnan. Most ezt csak én reagáltam túl vagy tényleg ennyire beteg elmékkel vagyunk körülvéve??



2021. máj. 4. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Nézd én azt hiszem 12.-es voltam suli első nap ( 2012)


Vártam a buszt fényes nappal délután az oszlop mögött ültem ilyen kis teraszon a lépcsőn felnéztem akkor egy csávó verte előttem a faszát...szóval ja.



És sajnos nemcsak ez az egy élményem van nekem se

2021. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ezek csak nőtlen emberek, akik nem tudnak uralkodni magukon.
2021. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
19 éves vagyok, és nincsenek ilyen “élményeim” pedig kíváncsi lennék rájuk.
2021. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

#3


Majd ha jól seggberaknak majd akkor kíváncsiskodj

2021. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt adnám. :)
2021. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3

Örülj neki! Szerencsésnek mondhatod magad!

Velem többször is történtek már efféle incidensek.

Egyszer suliból hazafelé, talán 11.-es voltam, az út túloldalán egy idős férfi rendszeresen egy kis fa mögött verte a buszra várakozó lányokra/fiúkra...

2021. máj. 5. 00:20
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
tegyél egy táblát a nyakadba, hogy leszbikus vagy, ami gondolom igaz is.
2021. máj. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem értem - férfiként, - hogy ha odáig sikerül eljutni, hogy már csinálja egy férfi "azt" a közeletekben, miért nem röhögitek látványosan szemközt az illetőt - mondjuk hasonló tartalom kíséretében, hogy "Azzal meg mit akarsz kezdeni?!"

Ha valamivel "el lehet pakolni a fiókba" egy perverz állatot, hát ez azok közé tartozik, - csak azért vetettem fel. A józan ész azt mondja, hogy nem kellene provokálni egy ilyen embert, - elfogadható érv, - de hogy a telefonotok után se tudjatok kapni és segítséget hívni, az viszont már tényleg abszurd!

2021. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Talán lehet egy ilyen beszólás után majd szépen megmutatja mit akar azzal és megerőszakol

2021. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár a férfiak ezt úgyse értik. Ti ilyen alapon nem vagytok veszélybe
2021. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!