Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meik shipp a legszinpibb?

Meik shipp a legszinpibb?

Figyelt kérdés
Nektek meik shipp a legszinpatikusabb?És ha az egyik az, akkor miért az?

2021. máj. 5. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Jézus Mikasa X Eren ez komoly?Ezt komolyan ennyien szeretik, mi történt az emberekkel😂
2021. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14%
11- es szörnyű, hogy valaki a hetero kapcsolatok, a férfi és nő közti gyermekvállalás híve még a mai világban. Micsoda eretnekség. Mindenkinek melegnek meg sárkánynak kéne lennie vagy feketének. A legszörnyűbb pedig, ha valakinek fehér a bőrszíne. Be is festem magam fekete, nemtelen, kasztrált sárkánynak.
2021. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12.

1. Szerintem a 11.-es nem erre gondolt.

2. Te neked ez,hogy jutott eszedbe?

2021. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12-es ki mondta hogy bajom van a heteró párosokkal? Én annyit mondtam hogy nem értem aki őket shippeli mivel lehet hogy Mikasa szereti Erent, de Eren ki nem állhatja, plusz semmi szikra nincs közöttük. És ez egy nagyon erőltetett shipp főleg amit Mikasa csinál a manga végén engem elborzasztott. eleve ki nem álhatom a csajt. (És amúgy sok heteró vagy meleg párost shippelek, de ez nincs köztük mivel taszítónak találom)
2021. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!