Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én személy szerint nagyon...

Én személy szerint nagyon szeretem, a Larry Shippeket (Harry+Louis). Van aki még igen?

Figyelt kérdés
Nincsenek emberek akikel lehetne csinálni egy ilyen témájú csoportot és ott beszélgetni? természetesen nem csak róluk, de róluk is.

2021. ápr. 29. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én azt nem értem, hogy ennek mi az értelme? Louis-nak gyereke van, Harry-nek meg tudtommal barátnője. Az a banda már évekkel ezelőtt feloszlott, és még azelőtt sem volt semmi köztük, felesleges ilyen hülyeségekkel etetni magatokat. egy felnőtt ember valószínűleg nem a bandatársával fog összejönni.
2021. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%

Kedves 1. válaszoló!

Igen, Louis-nak tényleg van gyereke, de a gyerek anyával egyáltalán nincs köztük semmi és nem is volt. Harry-nek meg nincs senkije, ugyanis azért mert megfogja valaki kezét az nem azt jelenti hogy együtt is vannak. Attól még lehet szeretni egy bandát ha az már feloszlott és amúgy is szólóban ugyan úgy dolgoznak. 16-18 évesek voltak mikor állítólag összejöttek szóval nem felnőttek. Túl sok véletlen történt már hogy a Larry ne legyen igaz. Utánna kene nezni ezeknek és te is meglátod, hogy nem csak azért hisszük azt hogy együtt vannak mert megfogták egymás kezét.

2021. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amugy én benne vagyok egy csoportban.
2021. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

#2


"Túl sok véletlen"


Na igen itt lesz az érvelésed hibás. Már mindenben ezt a Larry baromságot látod, mert bemesélted magadnak. A "véletlenek" nagy része egyáltalán nem egyenes bizonyíték rá. Egyébként sosem értettem miért jó hírességek magánéletében turkálni.

2021. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Ugye tudjátok, hogy ezeket mind csak egy bizonyos "fanservice" nevű dolog miatt csinálták? Ez azt jelenti, hogy valójában nincs köztük semmi, csak az olyan fanok miatt viselkednek így, mint pl. ti, akiknek örömöt okoz két felnőtt (hozzátenném, egyáltalán nem biztos, hogy lgbtq tag) férfit egymással összeboronálni, akik tudtommal barátok.

Gondoljatok már bele, nektek milyen érzés lenne, ha a ti legjobb barátotokkal ship-elnének titeket? Akivel már szinte testvérek vagytok. Kicsit gondoljatok már bele az ő helyzetükbe is, mennyire undorodhatnak már ettől az egésztől, meg, hogy ilyeneket kellett csinálniuk, amit egyáltalán nem biztos, hogy akartak?

2021. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
77%
Én is nagyon szeretem őket, bárki bármit mond, 11 éve együtt vannak :) Rengeteg proof van, a legtöbbet meg sem tudják magyarázni az antik. Ha leírod az instád bejelöllek
2021. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dirsctioner válasza:

Én is imádom őket <3

Akárki amkármit is mond, szerintem biztos hogy igaz, mert annyi proof van már hogy az nem lehet véletlen. #teamlarry 💚💙

2021. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!