Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy dolgoztad fel édesanyád...

Hogy dolgoztad fel édesanyád halálát?

Figyelt kérdés
Hogy dolgoznád fel? (ha még nem halt meg) Persze ha jó kapcsolatod volt vele.
2010. aug. 23. 12:31
 1/4 anonim válasza:
80%
Érdekes kérdés... Szerintem az segít, ha attól, hogy "miért történt ez velem, miért pont velem történ" eljutunk oda, hogy elfogadjuk. És most ez hülyén fog hangzani, de meg kell próbálni az értelmét megtalálni. Minden történik vmiért... Ha tudunk belőle, az segít picit, persze még akkor is nagyon nehéz lesz :( Hogy mit lehet tanulni? Jobban értékelni az életet, meg lehet tanulni, hogy semmi sem örök, hogy addig kell azt mondani, hogy szeretlek, amíg lehet :)
2010. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*Ha tudunk belőle tanulni
2010. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9 éves voltam amikor meghalt.

Most 29 vagyok, de még nem tudtam feldolgozni.

Ő 31 éves korában vesztette életét.

2010. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
6 éves voltam mikor meghalt. Azóta se tudom feldolgozni, nagyon nehéz anya nélkül. Egy csomószor jó lett volna ha ott lett volna mellettem meg akinek elmondhattam volna a bajaimat. Sokazor olvasom itt, hogy nem jönnek ki egymással a kamaszok és az anyukájuk. De addig kell őket megbecsülni amíg élnek. Sztem sokan el sem tudják képzelni milyen anya nélkül :(
2010. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!