Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen nehéz munkahelyet...

Miért ilyen nehéz munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Január óta keresek aktívan másik munkahelyet, mert a jelenlegi költözés miatt nagyon messze van. Ez idő alatt körülbelül beadtam a jelentkezésem 25-30 helyre, ebből 6-7 helyen voltam állásinterjún. Háromról kiderult, hogy teljesen más a munkakör, mint a hirdetésben, azok végül nem is tetszettek. De volt olyan ami tetszett, meg jól is sikerült az interjú és mégse találtam még új munkahelyet. :( Velem van baj, vagy a covid miatt ilyen nehéz találni munkát? Jelen esetben hátrány, hogy van munkahelyem? (Könyvelő)

2021. máj. 7. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Válogatós vagy.
2021. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha itt még a KARRIER kategóriát sem találtad meg, akkor lehet, hogy ott is hasonló a probléma: nem vagy elég gondos.

Könyvelőnek ez nagyon fontos!

2021. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ezek szerint a cegek felenel kiderul hogy nem az a pozicio amire te gondoltal, akkor lehet hogy te adod be olyan helyre a jelentkezest ahol igazabol nem is erted mit kernek.


Ha tenyleg voltal 6.5 helyen interjuzni akkor meg abbol normalis esetben elkene jutni 1-2 ajanlatig, ha ez nem sikerul akkor valoszinuleg nem jol prezentalod magad.

2021. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 válasz, te csak tudod hogy mi a pozició leírása, és aztán abból mennyi igaz amit elmondanak az interjún. :D könyvelő pozició leírás nem olyan amit ne lehetne érteni, hogy mi a feladat, aztán aszerint tetszik, de aztán kiderül, hogy kb csak adózással foglalkoznék…és én nem ilyet keresek, hanem olyat ahol majdnemhogy mindennel foglalkozok ami könyvelés.

A nem jól adom elő magam az lehet, próbálok minden interjún jobb lenni.

2021. máj. 8. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig legtobb konyeloi pozi egy nagy cegnel az nagyon specializalt, nehez olyat talalni amikor minden terulettel foglalkozol.
2021. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez így van, de akkor ne írjanak le mindent a feladatokba. Jelenleg is nagyobb cégnél dolgozom, és elég sok mindent én csinálok, és ahol ezek a feladatok vannak leírva gondolom én hogy ezek is lesznek a feladatok. Aztán kiderül ugye, hogy nagyon nem ez. Nyilván van olyan része a könyvelésnek amit szívesebben csinálok, akár csak azt, de pl csak adózással nem szeretnék foglalkozni, míg a hirdetésben más feladat is szerepelt. De mindegy is nem ez a lényeg.
2021. máj. 8. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi újság?
2021. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!