Budapest - Gyakori kérdések
Keresés üzlet és pénzügyek - karrier, fizetés témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Zalaegerszeg, közgazdász vagyok és a megyében nem találok semmi diplomás vagy irodai munkát.
Sziasztok. Párom 22F IT végzettséggel (még nem diploma) szeretne elhelyezkedni Budapesten, viszont gyakorlat nélkül nem veszik fel még junior állásokra sem. Ezeket a nyelveket tanulta és ismeri: PHP, HTML, C#, CSS, MySql, Poseidon. Illetve természetesen...
Ami nem zajos, de mondjuk nem takarítás. N38
Sziasztok! Most fogok végezni a sulival (Práter). Kb mennyit lehet keresni kezdőként kerámiás területen Budapesten? Fix bér érdekelne. Három éve ezen az irányon vagyok, úgyhogy mondhatni nem vagyok kezdő.
Pedig azt mondták, hogy költözzek fel Bp-re mert ott meg lehet élni.
Olyan munkát keresek amit hetente tudok vállalni, nem úgy, hogy hetente három napot mindig, hanem csak egy-egy hetet, és mint említettem nyáron. Végignéztem a diákszövetkezeteket, de vagy 18 év felettienk kell lenni( júniusban töltöm a 17-at), vagy hetente vállani kell...
8 év kórházi tapasztalatom van vidéken, és most lenne lehetőség Pesten saját kezelőt nyitnom. Mennyire van Pesten erre igény, mennyire nehéz beindítani egy ilyen vállalkozást?
Tehát a kezdőké mennyi.
Valamint angol és német társalgási szintű nyelvtudással, B-jogsival.
Akik voltak ilyen helyen, hányadik komolyabb munkaviszonyuk volt az, és hány évet húztak le ott? Lehet inkább kéne szerezzek egy főiskolás papírt?
Eddig a legtöbbet egy alacsony presztízsű, szakképesítést nem igénylő munkakörben dolgoztam, és csak nagyon kevés évet dolgoztam szakdolgozóként. Most egy új szakmában szeretnék elhelyezkedni, amiből 1,5 éve vizsgáztam le, de mostanáig nem nagyon volt lehetőségem benne...
Egyre több állás hirdetésben látom azt, hogy feltétel, hogy budapesti lakos legyen a jelentkező. Sőt valahol még a kerület is meg van adva, hogy hányadikban lakjon. Nekem vidékiként van esélyem felvételt nyerni valahova? Nyilván nem oda jelentkeznék, ahol ki van kötve a budapesti lakcím.
Arra gondoltam hogy Budapesten és környékén keresek munkát, és majd lassan felköltözök.
Leépítés volt a munkahelyemen😔, de legalább jó végkielégítést fogok kapni. Arra gondoltam hogy megpróbálom a futárkodást.
Milyen gyakori a kötelező túlóra? Mennyire kimerítő? Ténylegesen mennyire családbarát munkahely?
Idén végzek a Semmelweis Egyetem Pető András Karán konduktorként, és már most szeretnék elkezdeni körülnézni a lehetséges munkahelyek között. Szívesen megismerkednék egy intézménnyel még a munkakezdés előtt, hogy könnyebb legyen majd belerázódni a mindennapi...
Jár még mellé havi 40 ezer cafeteria és az elso 2 évben lakhatási támogatás is.
(Régen x évvel ezelőtt volt ilyen, bár már elég kevés akkor is.)
Ismerem a Hayst és más bérguide-okat, de az a megérzésem, hogy ezek elsősorban a nyomott SSC-s, back-office és a magyar retail banki pozíciók bérsávjaira épülnek, melyek alapvetően világszerte alacsonyabbnak számítanak a szektorban. Értem, hogy a magyar piac kisebb,...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




