Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákok! Örültök, hogy lesz...

Diákok! Örültök, hogy lesz suli..?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kiváncsi, én személy szerint nem igazán.
2021. máj. 7. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Azt az egy hónapot nehogy ne bírd ki. Ennyi idősen nekem nem volt ilyen szerencsém mint nektek. Xd
2021. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki kimondottan.
2021. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előző.. a világ járvány szerinted szerencse? Vagy az hogy a fiatalok se senki nem mehetett sehova egy egész évig? És az szerencse hogy sokak hozzá tartozója meghalt? Nevetséges kijelentés volt ez! Ez minden csak nem szerencse. Nem az iskola undor miatt nem akarok/akarunk vissza menni. Én pl még a sorra nem került beoltatlan szüleim nem szeretném elveszíteni. Gondolkodj mielőtt megjegyzést teszel.
2021. máj. 8. 12:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Előző helyett az első kommentelőnek szántam az előző soraim.
2021. máj. 8. 12:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább örülj neki, hogy semmiben nem szenvedtel hiányt a tananyagban sem a szociális eletben és voltak szép iskolás pillanatait... mert tőlünk iskolásoktol is sok mindent elvett a virus.. enis örültem volna ha inkább nincs..
2021. máj. 8. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én antiszoc voltam nem szerettem iskolába járni nekem egy ilyen vírus nagyon jól jött volna akkor. Én még nem láttam ebben meghalni senkit amúgy meg.
2021. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!