Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Maurice Lacroix van olyan...

A Maurice Lacroix van olyan luxus márka mint pl a Tag Heuer vagy hasonló felső kategóriás luxus karórák, vagy ő inkább közép kategória?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2021. máj. 8. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2021. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Megközelíti, igen.
2021. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Nem. Alsóbb polc. A TAG próbálja befogni az Omega szintet, de mire???


ÉN, inkább a Frederique Constant szintjére tenném a ML -t.

2021. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A Tag Heuer nem felső kategória. Középkategória annak is az alsóbb fele inkább. A Maurice Lacroix meg inkább az alsó kategória tetejétől indul, de van átfedés a két márka között.
2021. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

4.-nek.


Akkor a Longines? RADO?

2021. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5

Most felsorolod az összes márkát? Ezek középkategóriás márkák. 8-10 ezer CHF-tól beszélhetünk felső kategóriáról.

2021. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hajaj! Elbizonytalanítottatok. Egy felsőkategóriás karórát szeretnék, de akkor ezek szerint Maurice Lacroix nem az. Akkor más márka körül kell gondolkoznom.
2021. máj. 10. 15:54
 8/17 anonim válasza:
91%

7.-re, a kérdezőnek.


Vegyél egy régi Omega Seamastert, és a HANTOS ÓRA nevű céggel restauráltasd!

3-400-ért olyan öltönyórágd lesz, hogy csak na. És ha valaki szerint kevés, azzal úgysem tudsz lépést tartani...bár...

Nemrég egy hazai autós fórum lebukott egy srác. Folyton nyomta, hogy neki milyem M-es BMW-je van, és miket csinál vele. Aztán kisült, hogy egy sulis troll, akinek még jogsija sincs!

Szóval: [link]

2021. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7

Miért akarsz felsőkategóriás órát? Miért nem jó egy erős középkategóriás? Itthon már egy 50 ezres Seiko is sokaknak maga a luxus. 700-800 ezer körül olyan órát kapsz ami teljesen vállalható és sehol nem néznek ki vele. Vagy ha kicsit feljebb mész árban veszel egy használt Rolex DateJustot vagy egy Omega Seamaster 1948-at és azokra sem fog senki ujjal mutogatni.

Persze a brand nem mindegy 700-800 ezerért is kaphatsz sz.rt meg olyat ami lenézett brand pl Tag Heurer meg az ML-nek sincs kvázi semmi presztízse.

2021. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Idáig közép kategóriás Roamer-jeim voltak, és szeretnék feljebb lépni a felső kategóriás szintre. Nyilván nem 10 millásra gondolok, de legyen neve és legyen érték álló. Nagyon szeretem a karórákat, viszont megmondom őszintén a Maurice Lacroix-ot nem rég fedeztem fel, eddig nem ismertem. De azt hittem egy komoly márka, de az itteni leírtak alapján úgy néz ki nem az.
2021. máj. 10. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!