Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérkezhet még a Wish rendelé...

Megérkezhet még a Wish rendelésem?

Figyelt kérdés

Azt írták, legkésőbb május 7.-ére ér ide. A rendelés követésénél azt látom, hogy már április 29.-én elhagyta a magyar vámhatóságot...azóta semmi hír róla.

Visszanéztem korábbi rendeléseimet, akkor miután elhagyta a magyar vámhatóságot már rendre itt voltak a termékek 2-3 napon belül.

Megérkezhet még?



2021. máj. 10. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg fog érkezni, de ez nem napra pontos meghatározás. A május 7 csak egy becsült idő, amit rengeteg dolog befolyásolhat, és plusz/mínusz 1-2 hét eltérés simán lehet benne. Csúcsidőszakban akár egy hónap is.
2021. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak már itt van Mo-n kb két hete :/ ilyenkor már hamar ideszokott érni..
2021. máj. 10. 16:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben a magyar postára beírtam a sorszámom, próba cseresznye alapon..azt írják május 1. óta a nemzetközi posta kicserélőben van..

Rákerestem..mindenki írja hogy lenyúlják a csomagjukat, vagy ülnek rajta, vagy hiányosan kapják meg..ah szuper. Szóval örülhetek, ha megkapom..ma felhívom őket.

2021. máj. 13. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ülnek rajta, hanem annyian és akkora mennyiségben rendelnek Kínából, hogy az országba érkezésnél a feldolgozás előtt feltorlódik a rengeteg küldemény, amit tételesen végig kell nézniük. Lehet, hogy május 1-én beérkezett a te csomagod, de ha még mindig az áprilisiakat dolgozzák fel, értelemszerűen csúszni fog a tiéd is, mire sorra kerül.


Felhívhatod őket, de felesleges. Ugyanazt fogják mondani és látják a rendszerben, amit a te nyomkövetésed is.

2021. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem megkapom..

Sokan hónapok óta várják. Sőt van aki évek óta meg sem kapta ebből a központból :/

2021. máj. 14. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!