Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpress-en rámentem a, ,...

Aliexpress-en rámentem a, , comfirm order received, , -re, ettől megérkezhet a csomagom?

Figyelt kérdés
Már öt napja rendeltem meg és most mentem rá erre , a telefonos appon. A messages pontra kattintottam és írtam hogy:,,csak véletlenül kattintottam rá, a csomagot még várom,,.
2018. jún. 14. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ettől még megérkezhet?
2018. jún. 14. 13:48
 2/3 anonim ***** válasza:

A csomagod úton van. Egyik postás sem fog értesülni arról hogy te megkapottnak jelölted, az csak a feladónak szól. Nem fognak Sanyi postásnak üzenni, hogy a vevő beírta hogy megkapta, úgyhogy hagyják abba a kiszállítást.


Annyi problémád lehet esetleg, hogy ha mégsem érkezne meg 60 napon belül, és próbálnál reklamálni akkor azt fogják mondani hogy már egyszer igazoltad hogy megérkezett. De még lehet ez is megkerülhető.

2018. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam.
2018. jún. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!