Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bank miért vesz le mindig...

A bank miért vesz le mindig 1000ft-ot, ha utalnak a kártyámra?

Figyelt kérdés
Ennyi lenne az sms díj?
2021. máj. 10. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az utalás miatt vonnak. Nem lehet, hogy havi számlavezetési díj?
2021. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem a teljes összeget vonnák le?
2021. máj. 10. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Első körben megpróbálnék utána járni a bankomnál, hogy egyáltalán ők sarcolják-e a számládat.

Második körben megérdeklődném tőlük - megerősítés esetén, - hogy mire fel sarcolnak ilyen mértékben.

Harmadik körben bankot váltanék, mert ez legalább olyan gyomorforgató, mint az államilag támogatott egyházak templomaiban belépőt fizettetni vagy a temetőben és környékén az elhunytak hozzátartozóit - a legkülönfélébb jogcímeken - sarcolni.

A temetők is állami érdekeltségűek - többségükben, - tehát szó nem lehet arról, hogy az ott dolgozók fizetését ebből teremtik elő!

Hányni tudnék attól, ahogyan sok szemétláda rátelepedik az emberek személyes nyomorára!

2021. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt bank, amelyiket azért hagytam a sorsára, mert amikor leléptem tőlük, éppen ott tartottunk, hogy egyre többre húztak le, miközben használták a bankban tartott pénzemet. Normális helyeken kamatot kapsz ezért, - nem számottevőt, de nem kerülsz mínuszba az ilyen piócák miatt. De itt nem így volt, úgy hogy nem túl érzékeny búcsút intettem ennek az útonálló brigádnak.
2021. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!