Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyit von le a...

Körülbelül mennyit von le a bank a kártyámról, ha nem a saját bankom automatájából veszem le a fizetésemet?

Figyelt kérdés
Konkrétan: a K&H banknál vagyok, de most jöttem rá, hogy a közelemben nincsen K&H-s ATM, csak OTP, ezért egyszerűbbnek látom ott felvenni a fizetésemet. Mennyit von le körülbelül így?
2014. aug. 2. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0,35% + 670,-, saját ATM 0,44% + 387.-
2014. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha erre a kártyára kérted a havi 2db ingyenes felvételt, akkor bármelyik bank automatájánál felvehetsz vele ingyen 150eFt-ot.
2014. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szántóvető ***** válasza:

+ 387 Ft ????

ingyenes a készpénzfelvétel egy kormányrendelet szerint!és nem függ attól hogy milyen bank automatája.asszem 2x egy hónapban ingyenes mindenkinek.

én raiffeisenes vagyok,ott korábban is ingyenes volt,most is az. (3x egy hónapban.)

2014. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!