Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon adnak ingyen egy italt a Starbucksban ha szülinapod van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon? Mit adnak ingyen? Már a levegöt se xd
2021. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Francokat
2021. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek a valószínűsége erősen a nulla felé konvergál.

Sosem hallottam ilyesmit egyik kávézótól, vagy gyorsétteremtől sem.

Olyat igen, hogy vannak ünnepi, szezonális ízek, kávék, de azok sem ingyen.

2021. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%

Bár már egy hónapos a kérdés, azért válaszolok, ha már más nem tudott normálisan.

Igen, adnak, választhatsz bármely ital, vagy bármely süti közül. De csak akkor, ha van regisztrált Starbucks kártyád.

Nem tudom, minek válaszol olyan, aki nem tudja, talán még Starbucks-ban sem járt.

2021. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amikor először voltam starbucksban anyukámmal kértünk 1-1 kávét és a felszolgáló 3 kávét hozott ki. mondta, hogy mivel most vagyunk először itt (mondtuk) ezért megajándékoznak egy másik kávéval, hogy kóstoljuk meg :) De ez 2012 vagy 2013ban volt még.
2021. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 25. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!