Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Viperát, vagyis teleszkópos...

Viperát, vagyis teleszkópos önvédelmi botot honnan érdemes rendelni, ami megbízható weboldal és jó minőségű viperàt árusít? Az ESP vipera a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Sehonnan, kozbiztonsagra kulonosen veszelyes eszkoz, jo nagy bajba kerulhetsz ha meglatjak nalad.
2021. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Lesz nagyokos, aki szerint otthon tarthatod, de ez nem igaz. 90 centis bozótvágó lehet otthon, de gumibot, vipera csak a rendvédelmi szervek részére értékesíthető, azaz a meg sem veheted. Ők sem használhatják bevetés közben, csak különösen indokolt esetben, amikor elkerülhetetlen.

Egyébként nem önvédelmi eszköz.

Ha arról van szó, hogy börtön vagy temető, akkor bármit felkap az ember, mindegy mi az. Erős felindulás, fenyegetettségérzet stb. lehet jogos védelem.

Ha vipera van nálad, akkor kétséges, hogy ezt megállapítják. Nem azért, mert nem lehetne neked ilyen, hanem azért mert támadó eszköz.

2021. máj. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2. Nak üzenném hogy nem értem miért csak rendvédelmi szervek vásárolhatják én 13 ezerért vettem fegyverboltban max 2 hete
2023. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 soma9111 válasza:
Az a kínai? vagy a jó minőségű ESP edzett acél?
2023. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!