Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lenne,mitől lehetne...

Mitől lenne,mitől lehetne jobb egy horror film?

Figyelt kérdés
Horror filmek ről van szó ,imádom a Horror filmeket bár soha nem tudtam félni miközben néztem nem tudtam úgy meg ijedni a film közben ahogy az illene, mindet fapofával néztem végig, gyerek korom óta nézem ezeket és tényleg már akkor sem féltem vagy ijedtem meg de akkor is el mélyülve figyeltem a filmet,igazából én tudom mitől lehetne a fotel ből ki ugrasztani engem. ,de kiváncsi vagyok hogy nektek mi a véleményetek ,mitől lehetne ténylegesen ijesztő egy horror amitől úgy reagálnátok hogy huh ezt most ki kell kapcsolni mert nem merem végig nézni,a jumpscare már nagyon unalmas mégis minden rendező jumpscare val pakolja tele a filmeket, meg tele van mindd hülye bugyuta monológokkal ,meg olyanokat csinálnak bennük az emberek hogy attól a hülyeségtől falra mászok,na meg az erőltetett nyavajgások tól is falra mászok már és nem értem hogy még mindig miért raknak bele ilyeneket vagy miért így csinálják meg ezeket a filmeket?, kinek mi a véleménye ? akár szörnyes horror filmek ről akár slasher ről,szerintetek mitől lenne mind olyan amitől ténylegesen azt mondanátok hogy na ezt nem merem végig nézni mert félek?, nyilván nem csinálják ilyenre a horror filmeket mert nem lenne abból bevétel,de ahogy tudom az emberek szeretnek kicsit borzongani nem de? egy horror játék tól előbb össze csinálom magam mint a film től és ezeknek a játékoknak nagyobb bevételük van és nem fejezik be ez miatt a gyártásukat.akkor miért nem törekednek ugyan erre a filmesek is?

2021. máj. 12. 21:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most is hallottam hogy készül a Sikoly nak egy új epizódja , azt mondják hogy nem folytatás lesz és se nem remake, kicsit félek hogy meg marad Tini horror nak, megint kollégium ban játszódik megint a főszereplőnek egyik ismerőse stb lesz a gyilkos. Nem lenne jobb inkább ha ezt a tini szarságot el hagynák? Arra gondolok hogy tegyük fel hogy van egy család (anya ,apa ,kis gyerek) akik be költöznek egy erdő széli idilli Házikóba , eggyik este a kis gyerek észre veszi az emeleti szoba ablakából hogy Ghostface ott áll az erdőben egy fa mögött és figyel, a gyerek szól a szüleinek de nem hisznek neki ,le fektetik aludni a gyereket a szülők is le fekszenek aztán Ghostface csendben be megy a házba és figyeli ahogy alszik a család, meg figyeli őket, aztán eggyik éjjel át hívják a barátokat egy kis bulira , mikor Ghostface egyszer csak megjelenik az Ablak előtt ezt észre veszi a családfő is és el kezd hinni a gyereknek , aztán le vágja az áramot majd pánik tör ki , aztán az erdőbben kezdetét veszi a halálos hajsza , persze zene nem lenne a film ben csak a hangokkal hozná rá a frászt a film a nézők re.happyend egyáltalán nem lenne a film végének senki nem élné túl de az utolsó képsor az a sötét erdőre fokuszálna és egy hangos sikoly ra amit egy kés szúrás szakítana félbe , nem derülne ki hogy ki a gyilkos így hagyna egy kis félelmetes sejtelmes utóízt a nézőbe,amikor meg megy a stáblista akkor nem lenne zene csak azt lehetn hallani ahogy a gyilkos vonszolja a holtestet az erdőben meg egy kis kés szúrás vagy vágás hang lenne szerintem ez sokkal parább film lenne mint bármelyik horror ami eddig készült.
2021. máj. 18. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!