Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez a sorozat?

Csak engem idegesít ez a sorozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok...lehet, hogy teljesen orultnek hisznek majd sokan. Igazabol azert is irom ide, mert en is tudom hogy ez egy hulyeseg...de annyira durvan felidegesített ez a sorozat de megis nezni akarom.

A TILTOTT SZERELEM(ASK I MEMNU) című sorozatról van szó.

Már regebben is elkezdtem de sosem neztem vegig vagy csak par reszbe bele neztem es kesz. Tudtam mirol szol es h nagyjabol mi van benne de mindig mondtam h majd elkezdem es megenezm az osszes reszet mert mindig is erdekelt es tetszett. Hat most par napja elkezdtem. A telefont le sem birom tenni egesznap! Sot hajnalban is nezem egyszeruen nemtudom abba hagyni. Nagyon durvan tetszik es nagyon megfogott ennyire meg egy film vagy sorozat sem. Bar nem rajongok annyira a sorozatokert de ez tenyleg nagyon megfogott...nem olyan mint a tobbi.

Megis annyira durvan felidegesitett onnantol, hogy Behlul elkezdett Nihal fele kozeledni, hogy enni sem birok rendesen stresszelek.

Hogy lehet egy sorozatot ennyire elrontani a vege fele? Rendesen az ember idegeit huzzak. El sem hiszem hogy egy ilyenen ennyire felhuztam magam de tenyleg teljesen bele eltem magam.

Annyira jol indult az egesz es olyan jo lehetne ha nem igy lenne...en annyi mas megoldast tudnek az egeszre es annyira idegesit hogy nem tudom meg valtoztatni. Nagyon szeretnem vegig nezni de komolyan elkondolkodtam hogy abba kene hagynom elobb le is tettem de nem birom. Akarhogy idegesit nezem tovabb...

Hihetetlen hogy egy sorozaz miatt van ez... komolyan sajat magamon nevetnem kell.

Nem tudom kinek ezt elmondani mert tuti mindenki tiszta hulyenek nezne amit meg is ertek mert en is sajat magam, de muszaj volt kiiron magambol.


Latta valaki ezt a sorozatot? Volt olyan "bolond" esetleg mas is, akit felidegesitett vagy bármi? En nagyon durvan szeretnem ha Behlul Bihterrel ossze jott volna es ne lenne ez az egesz hulyeseg Nihallal akivel felnott es hiaba nem verszerint az unokatesoja szerintem sokkal tobb mivel egyutt nottek fel konkretan testverek. Sztem ez tobbet jelent mint ha verszerinti unokatesok lennenek. Es bele tesznek egy ilyet hogy vele ossze jon sot meg le is fekszik vele. Behlult irto undorito emberre alakitjak a vegere hiaba nem akar az ember elkezd undorodni tole mert bar mindenki tudja hogy Bihter a nagy szerelme es megis elkezd jatszadozni Nihallal is mert h i nem akarja megbantani. Ugy szereti mint a kishugat ezt erezni lehet vegig Bihtert szenvedelyesen szereti. Ugy van beallitva a sorozat hogy halalosan szerelmes Bihterbe allandoan elmondja neki hogy megorul erte, meghalna erte. Annyira szenvedelyes az egesz annyira tetszik mikor mondja ezeket Bihternek de akkor miert kellett ugy csinalni h nem kepes elmenni vele es maga mogott hagyni mindent? Behlult tiszta hulyenek allitjak be pedig annyira jol indult ez az egesz h egymasba szerettek es eloszor erzik ezt mindketten igy az egesz nem hiteles...amit Behlulrol beallitanak hogy annyira szerelmes...olyan mintha megsem lenne az nagyon durvan gyava...pedig nem ilyen a karaktere es egyszeruen nem illik ossze a ketto...a karaktere meg az a gyavasag ami elo jon neki mikor dontenie kene. Ha mar igy csinaltak akkor lenne ugy legalabb hogy nem szereti annyira Bihtert de vegig lehet latni hogy ot szereti...ahhhhh mindegy orakig tudnek meg regenyeket írni.


Tudom betegnek tunok de ezt most tenyleg muszaj volt leirnom...sosem kezdenek el meg egy ilyen sorozatot nezni mert komolyan kikeszitett es meg nincs vege es tudom abba kene hagynom de ugysem fogom birni azt h ne nezzem😩😩



2021. máj. 17. 23:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vannak itt sokkal idiótább kerdesek is megsem írnak oda ilyeneket. Azert mertem itt megkerdezni ezt az egeszet, mert en is tudtam, hogy hulyeseg, de szoktam olvasni, hogy miket kerdezgetnek itt es a legnagyobb hulyesegekre is szoktak valaszolni. De elnezest megegyszer megbantam, hogy ide írtam.
2021. máj. 20. 17:46
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Tehát ha te látod hogy valaki megeszi a taknyát, akkor te is megeszed a sajátodat?

De igazából ha kifejted, milyen reakciót vársz el például a nyolcas kommentedre, lehet, hogy elnézést kérek az értetlenségemért. Mármint ha egy elfogadható választ tudsz adni. Én ugyanis nem vagyok képes megérteni, mi célod van ezzel. Leírod, hogy visszataszítónak tartasz egy műsort, amit mellesleg ennek ellenére végig néztél.

Pont ennyi értelme lenne, ha leírnám, hogy nem szeretem a tökfőzeléket. Na és? Kit érdekel? Egyáltalán, mit keresne egy ilyen infó ezen az oldalon?

2021. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam a sorozatot. Mondjuk engem nem idegesített Behlül azért mert kikezdett Nihallal, inkább akkor idegesített amikor kikezdett Bihterrel, hisz az apja csaja volt (vagy felesége, annyira már nem emlékszem :D ), és tudta, hogy hibát követ el, de mégis folytatta a Bihterrel való viszonyát. És ugyanígy Bihter is idegesített ahogy magához édesgette Behlült, és titkos viszonyba kezdett vele ahelyett, hogy szakított volna Adnannal, akit ezek szerint nem szeretett, mert ha szeretek valakit akkor nem kezdek ki mással. Szóval engem sokáig inkább Behlül és Bihter idegesített, hogy szegény Adnan urat hátba szúrták a szemébe meg jópofiztak. A vége tényleg durva volt, de Bihter akkor már mániákusan odavolt Behlülért, milyen dolog az, hogy megfenyegette, hogy megöli magát, ha nem lesz vele? Zsarolta. De azért sajnáltam, hogy így lett vége.


Sajnálom, hogy számodra nem hasznos válaszokat kaptál, de mégis mit vártál, mit mondjunk erre? Ez csak egy sorozat, vedd egy kicsit lazábban :D Megértelek, tudom milyen érzés amikor egy sorozat ennyire a hatalmába kerít, velem is megtörtént már, hogy annyira rajongtam egy sorozatért, hogy az szinte az életet jelentette számomra :D, egész nap azon gondolkodtam, nem tudtam elterelni a figyelmemet. Szóval tudom milyen ez, de próbáld meg egy kicsit lazábban venni, nézz más sorozatokat is amik

feledtetik veled ezt, meg amiken nem húzod fel ennyire magad. :D

A válaszoloktól meg nem tudom mit vártál, ők nem tudják megváltoztatni a sorozatot, pláne, hogy már leforgatták, szóval ezen már senki nem tud változtatni.

2021. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én írtam a kerdest csak torolni akartam de sehogy sem tudtam aztbhittem ha lstorlom az oldalam torlodik a akerdes is, de rajottem, hogy nem lehet torolni. Mindegy.


Igazad van ez csak egy sorozat en is meglepodtem, hogy ennyire felhúztam magam rajta.


Igazaból Bihter nagyon sokszor el akarta mondani Adnannak csak Behlul sosem akarta, mert nem volt eleg batorsaga szoval ezert idegesitett mert annyira gyava hogy az hihetetlen.


Bihtert sajnaltam vegig. Ő ott hibazott, hogy hizza ment Adnanhoz azert hogy bosszult alljon az anyjan. Megkedvelete Adnant mert egy kedves joszivu ember volt es gondolta ugyis megszereti es igy legalabb az anyjan is bosszut tud allni mert ugye o akarta Adnan urat a penze miatt. De aztan bele szeretett Behlulbe es rajott hogy o most lett szerelmes amirol nem tehetett. Behlul kezdemenyezte az egeszet mar mikor Pejker eskuvoi fotoi meglettek mar ot Bihtert nezte.

Bihter mar az elejen el akart menni be akarta fejezni ezt az egeszet Adnannal pedig akkor meg le sem fekudtek Behlullel, de Behlul persze meggondolta magat es vissza ment a Bacsikajahoz. Azt mondta, hogy idore van szuksege. Bihter vart mimdig es igazabol ot mar egy ido utan nem is erdekelte, hogy kiderul ez az egesz. Mikor Adnan megeroszakolja es a titkos hazukban vannak Behlullel par napig Behlul akkor is azon aggodik, higy ki ne deruljon Bihter pedig el akarja mondani ezert is lesz neki auto balesete.

Ekkor sajnaltam a legjobban szegenyt.

O mar nem akart ida vissza menni be akart vallani mindent, de Behlul miatt nem tette...es inkabb vissza ment oda egy olyan ferfival akit nem szeret mikozben o mindent be akart vallani.

Aztan mikor Adnan meghallja hogy Behlul aztmondja Bihternek, hogy orulten szereti Bihter akkor is kimenti Behlult es azt mondja, hogy Nihalra érti.

Behlul ezen eloszor nevet meg hulyesegnek veszi mivel Nihalt ugy veszi mint a kishugat es ugy is szereti de meg ekkor sem mondja el az igazat inkabb bele megy abba a nagy orultsegbe, hogy szegeny Nihalt megjobban magaba bolonditsa es sajat magaval is elkezdi elhitetni hogy o szereti Nihalt...persze szereti de enm szerelembol. Ez neki igy kenyelmes, mert nem derul ki a titka sem es meg jo is mert ugyebar megis csak szereti Nihalt mint a hugat hisz egyutt nottek fel szoval nem is kell olyannal lennie akit egyaltalan nem szeret mint pl az elejen Ezelt. Ezert akar vele a vege fele elmenni az eskuvo utan amerikaba, hogy Bihtert ne lássa mert nem birná ki azt, hogy ne folytassa vele a viszonyt mivel Bihternek nemtud ellenallni mert szereti de megsincs hozza batorsaga hogy elje a sajat eletet vele es elmondja az igazat.


Ezert, tartom undoritonak, hogy kikezd Nihallal mivel konkretan a kishuga ha verszerint sak unokatesok is akkor is a huga mert egyutt nottek fel es Adnan olyan mintha az apja lenne. Megis kepes osszejonni vele csak hogy ki ne deruljon az, hogy osszejott Bihterrel aki az apja felesege. Es megertenem ha tenyleg bele szeretne Nihalba de nem mert Nihalt is ugyan ugy megcsalja Bihterrel...csak nagyon a vege fele vesz magan erot es ellenall neki egy ideig de mikor elmennek futni ott elgyengul es elmondja Bihternek h nagyon hianyzik neki es majdnem lefekszik vele. Szoval sztem Behlul nagyon undorito Nihallal es Bihterrel is.


Bihter pedig igen...a vegere annyira bele szeret Behlulbe, hogy szegeny megoli magat. O tenyleg barmit megtenne Behlulert de ez mar forditva nem igaz...persze nem akarja megbantani Adnan urat de sztem meg mindig jobb lenne ha elmondta volna mint hogy titokban akarta folytatni ezt az egeszet es a vegen bele rangatta Nihalt is aki egy artatlan kislany volt. Ha engedte volna Bihternek hogy elmondja szerintem kevesbe serult volna Nihal is mert akkor meg nem fekudt le Behlullel...na igen ez is, hogy lefekudt vele...kepes volt erre is csak, hogy magat mentse...kepes volt lefekudni azzal aki elotte nott fel es mindig ugy szerette mint a hugat. Nihal szerintem azert volt annyira oda Behlulert mivel nem jart sehova es nem ismert igazabol ugy senkit es Behlulert szo szerint rajongott mert ott volt abban a hazban max elment suliba es mast nem latott maga elott csak Behlult es o azt gondolta jolesz igy nem kell mennie shova ossze hazasodik Behlullel es jolesz minden. Kislany...igy gondolkodott


Szoval igen. En nagyon sajnaltam Bihtert meg persze Nihalt es Adnant is...

Behlul is szerette Bihtert nagyon ez biztos, de nagyon gyava volt sajnos.



Hala Istennek azert mar sikerult elfelejtenem ezt az egeszet😃 Nem nezek mas sorozatot, mert nem akarom megegyszer igy bele elni magam semmibe 😂

2021. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igazad van, Behlül volt a legidegesítőbb karakter, a gyávasága miatt.

Na örülök, hogy valamennyire sikerült túltenned magad rajta. :)

2021. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bihter anyja volt a legidegesítőbb.
2021. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A legidegesítőbb számomra Nihal volt. Értem, hogy egy kislány, akit búra alatt neveltek. Nem látott mást a világból, mint Behlült, kialakult iránta egy gyerekes rajongása, amit szerelemnek vélt, és Bihter anyja pedig fölnagyította ezt. Ezekről nem tehetett.

De volt egy ritka gusztustalan húzása, amikor Behlül után settenkedett a rivai házba. Persze Ezel tette a fülébe a bogarat, hogy Behlül találkozgat ott valakivel, de a döntést, hogy odamegy és ellenőrzi, Nihal hozta meg. Mégis milyen alapon ment oda kémkedni, mi köze volt hozzá, ha össze is járt ott Behlül bárkivel?

Ezt akkor Behlül meg is mondta neki, öröm volt nézni, ahogy helyre tette azt a hisztis, nyomulós kiscsajt. Persze rögtön utána meg is bánta, hogy így beszélt vele. Nagy kár, megérdemelte Nihal a hideg zuhanyt.

Én azt gondolom, ha Nihal nem oson oda és megmarad az a ház egy titkos búvóhelynek Bihter és Behlül számára, talán lett volna alkalom rá, hogy elmélyüljön köztük a kapcsolat és Behlül meghozza a megfelelő döntést. Bihter balesete se történt volna meg, ha nem várja aznap egész nap hiába vissza Behlült, aki Nihal pesztrálásával és Ezel megleckéztetésével foglalkozott, ahelyett, hogy vele lett volna.

2023. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!