Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy ki vonom magam...

Normális, hogy ki vonom magam a forgalombol x időre?

Figyelt kérdés

Van hogy nincs kedvem beszélgetni senkivel.. csak fekszek filmezek meg elvagyok..

Nem akarok visszaírni senkinek,csak elleni a magam világában

Es kb ez tart két három napig aztán jelenetkezek mindenkinél.. persze utána kapom az ívet, hogy jó vissza írsz meg blablabla.. szokott lenni ilyen időszakom és aki ismer ezt tudja is..

Másnak is szokott lenni ilyen?


2021. máj. 18. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, és nincs ezzel semmi gond. Van hogy elég sűrűn nincs idegzetem emberekhez, újabban egyre gyakrabban.

Igy inkább elvagyok a magam kis világában. Még sokszor hallkan megjegyzem jobban érzem magam úgy, mintha megkéne feleljek ennek meg annak.

Élem az életem és olyankor szarok a világra és, ha valaki kérdi élek vagy mi van velem, akkor a válasz? Nem tartozok senkinek se beszámolóval, és elszámolni valóval.

Az legyen az én dolgom, hogy olyankor miért nincs hangulatom az emberekhez.

2021. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Jobban nem is lehet ezt megfogalmazni
2021. máj. 18. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!