Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol, kivel tudnám lefordíttatn...

Hol, kivel tudnám lefordíttatni az oltási lapomat angol vagy német nyelvűre?

Figyelt kérdés
Amit utazásnál be tudok a hatóságoknak. Nyilván magyarul nem fogadják el.
2021. máj. 19. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
A Mészáros & Mészáros Szakfordító Irodánál.
2021. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Angolul és németül se fogják elfogadni, mert nem igazolvány. Várd meg míg kiadja az EU a sajátját vagy kövesd a helyi szabályozásban leírtakat.
2021. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fenn van a koronavirus.gov.hu-n a hivatalos template, amit ki kell töltened, és az oltóponton v. háziorvossal alá kell íratni.

Tök fölösleges súlyos ezreket ezért kifizetni!


Tessék:

[link]


[link]

2021. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

folytatom...

és ha Ausztriába mész, itt vannak a vonatkozó template-ek angolul és németül, a tegnaptól érvényes rendelet hivatalos mellékletéből:


[link]

[link]

2021. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt azt írja, hogy be lehet utazni ha be vagyok oltva, csak angol vagy német nyelven kell igazolnom az oltás meglétét.


[link]

2021. máj. 19. 11:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Négyes, akkor azt a papírt kell letölteni és kitölteni és azt fogadják csak el? És azt orvosnak kell kitöltenie?
2021. máj. 19. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:

6: IGEN! Csak azt fogadják el, a kártyát sajnos nem.


Az orvos csak aláírja, te viszed oda kitöltve.

2021. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a kártyát nem. Eleve az oltási lapomat akartam lefordíttatni, csak azt nem tudtam, hogy ezt csak orvossal lehet. Azt hittem valami hivatalos fordítóhoz kell elvinni. így akkor egyszerűbb, köszi.
2021. máj. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!