Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb cigi?

Melyik a legerősebb cigi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy melyik cigi a legerősebb? Most arra gondolok, ami leginkább kaparja a torkomat. Peladaul piros Marlboro, fekete dunhill, az semmi. Ezeknek valami jobb cigit tudnátok mondani, aminek a hatását is érzem? Mert ezeknek, meg szűrő nélkül se nagyon érzem hatását
2021. máj. 21. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Train Haze
2021. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
H-Upmann cigaretta. Tíz éves dohányzás után már az első slukktól megszédültem.
2021. máj. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Putrifilter. -Azaz, Munkás.

A Mavorka is eléggé izgi, - szavjeckij dohánylevélbe csomagolt vékony szivarka.

De ott van a Csongor szivar is. Az ugyan szivar, de az egész dohánylevélből van. A kolera csak jelenthet neki, olyan büdös.

2021. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A munkásnál sokkal erősebb az upmann. Kollégám annak idején munkást szívott, az upmannt ő sem tudta csak kipróbálni.
2021. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez az uppmann ez milyen márka alatt fut? mert neten nem találok róla semmit se szinte. illetve egy árat is tudtok mondani hozza?
2021. máj. 22. 18:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Most talaltam rá, és ez szivar. Nekem cigi kellene.
2021. máj. 22. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
H-Upmann van van szivar és cigaretta. Kubai.
2021. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ezt itt magyarországon is lehet kapni minden trafikba? Vagy mi a cigi neve, mert én ilyet nem találok sehol se, előre is köszönöm a valaszt
2021. máj. 22. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

M.o-on nincs.

Lehet, hogy valahonnan lehet rendelni.

Bár ez egy "kicsit" drágának tűnik nekem:

[link]

2021. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de ha tudtok akkor legyszives mondjatok olyat, amit lehetne itthon is kapni, és a fentebb leírt feltételeknek megfelel, köszönöm.
2021. máj. 22. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!